Seo Analiz Tarihi

SEO Nedir, Saf SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli kellelı kurallar ile mutabık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yürütmek üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her dakika kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent bağırsaki optimizasyonlar, uran yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek gerekirse anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, nite uygun bir SEO çkırmızıışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, arı ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu mesafe vecih ve belirli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda baz amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bağırsakin horda kent bağırsaki SEO mevzularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız hatlar ne kadar kaliteli ve doğal olursa, o kadar kişi bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli bağırsakeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Metin dâhilğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gestalt günümüzde çok değanlayışti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik sessiz başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Pekâlâ metanetli bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan bağırsakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birfena ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birfena mesafeç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak kifayetli değildir. Bunun en uz kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değanlayıştirebilirsiniz.

4- Kellelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kellelık kabil madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast kellelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Kellelıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Kellelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve madun kellelıklarımızda mutlaka erek anahtar sözcük ile kellelamamız botlara bağırsakerik üzerine uygun bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı söyleyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kellelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten aşkın H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair kellelık etiketlerinden daha yüce evetğu bağırsakin bir sayfanın nesep asıl kellelığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye kellelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu madun kellelıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve sair madun kellelıklar ise gine essah bir hiyerarşide yürütmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Necip Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir şifre mimarisı alegori arı ve kolaylıkla taranabilir bir şifre mimarisı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Konu çabuklukı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Konu çabaı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayallenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dakika ile de ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Niye Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha aşkın dakika iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dakika sadece bazı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu yönında Gzip tasarrufı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu anlayışlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde evlendirmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Aşkın Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birfena dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüce trafiğe demetlı düşüt izole bant genişliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise bağırsakerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabaımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Kontra halde kâr beklerken hüsran görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, lazım alanlarda mevki meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun cepheıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce dâhilğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Majör bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük duhulinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar güzeşte müddet içinde, sayfada kâin deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine malik sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte müddet içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uygun vergilanmasını ve kontrol neticelerinda essah indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, essah sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına defa heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duygulu ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en yüce hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yüce nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dkatüşü yüküm yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir özge değanlayışle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim sermaye olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara sunu etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok basit. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir kellekalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en yüce ve kritik kusur burada kellelıyor. SEO ile ait zevat, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, ağır ve kalitesiz çav sitelerinden kırmızıınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu vadi doğal yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan bağlanaklar alegori, kaliteli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en mutabık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış peşışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma mimarilması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çkırmızıışma planı oluşturarak, anlayışlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, essah ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım mutabık çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mutabık stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir