Seo Analiz Sonuçları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli saksılı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çaldatmaışması Ne Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devir nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent karıni optimizasyonlar, yol yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek icabında anahtar söz aralıkştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı konularını henüz detaylı ve zir saksılıklar halinde inceleyerek, nasıl elleme bir SEO çaldatmaışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
Kent karıni SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, pak ve hızlı kod konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu aralık didar ve belli saksılı arama motoru etiketleridir. Kent karıni optimizasyonunda üs gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız karınin dunda kent karıni SEO konularını zir saksılıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız ovalar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli erkek karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam karıneriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Metin derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu mevki hasetmüzde çok bileğmeslekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik uslu başına yerinde olmadı. Imdi nitelikli ve saf karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Peki sağlam karıneriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan karınerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Araştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birgeniş aralıkç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akildır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en kandırıcı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeslektirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel saksılık gibi zir saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun saksılıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi yerine derunğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir saksılıklarımızda behemehâl hedef anahtar söz ile saksılamamız botlara karınerik karşı elleme bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına saksılıklarımızı dışa vurum edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel saksılığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge saksılık etiketlerinden henüz şanlı olduğu karınin bir sayfanın köken temel saksılığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus saksılıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir saksılıklar ile dışa vurum edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve özge zir saksılıklar ise gene hak bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Ak pak Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir kod konstrüksiyonsı yerine pak ve aldırmaz taranabilir bir kod konstrüksiyonsı ile karşılaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife çabuklukı, derunğin kullanıcı tarafından fonlenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Hükümı Sebep Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar devir giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O devir hemen bazı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu cenahında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu mesleklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde yetiştirmek yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde konstrüksiyonlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi birgeniş dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe bağlı bağan izole bant enliliği, hatalı database sorguları, bağan internet ilişkisına iye sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile ufukerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise karınerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Olumsuz halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, zaruri alanlarda taraf yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını ciddi oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçelleme huzurıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen köken amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna gereğince dundaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı derunğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Heybetli karınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent karıni SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından elleme idraklanmasını ve arama neticelerinda hak indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, hak sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına erkân heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok alıngan ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en şanlı hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en şanlı nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dhuzurüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir değişik bileğmeslekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması gereken husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler karınin tehlike en etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir saksıkalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en şanlı ve nazik yanlış burada saksılıyor. SEO ile ait zevat, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kesif ve kalitesiz haber sitelerinden aldatmaınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr saf yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan ilişkilar yerine, nitelikli ve şimdiki karınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Basıcı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız konstrüksiyonsı olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, hak bir çaldatmaışma çekimı oluşturarak, mesleklemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, hak ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri isabetli çaldatmaışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size isabetli stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir