Seo Analiz Son Dakika

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli kafalı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olgunlaşmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Elbette Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her devir nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site ciğeri optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek gerekirse anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, nite kazançlı bir SEO çalışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, ak ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu antrakt duluk ve belirli kafalı arama motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin kötüda site ciğeri SEO mevzularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız ovalar ne derece nitelikli ve tabii olursa, o derece kişi ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli ciğereriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Metanetli dâhilğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hesap günümüzde çok bileğişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik hiç başına ehliyetli olmadı. çıktı nitelikli ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ metanetli ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan ciğererik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birkötü görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birkötü antraktç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en kıvrak kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişçiliktirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kafalık gibi alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere ak ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve alt kafalıklarımızda behemehâl amaç anahtar söz ile kafalamamız botlara ciğererik karşı kazançlı bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı söylem edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kafalığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta ansızın aşkın H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki kafalık etiketlerinden elan cesim evetğu ciğerin bir sayfanın hamur ana kafalığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu kafalıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu alt kafalıklar ile söylem edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öteki alt kafalıklar ise gene muhik bir hiyerarşide olgunlaşmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Gayretı ve Safi Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir kod gestaltsı adına ak ve ak taranabilir bir kod gestaltsı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Gayretı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Konu takatı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Gayretı Niçin Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan aşkın devir giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O devir hoppadak temelı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu kanatında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu işçiliklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, az durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde yapıp etmek adına, 2 veya elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde gestaltlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birkötü dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe bandajlı az izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, az genel ağ bağlantısına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise ciğererik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Huysuz halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, lüzumlu alanlarda alan düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını kritik oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı kenarıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna gereğince kötüdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim dâhilğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Cesim ciğererik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Yani sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana derece sabık müddet içerisinde, sayfada bulunan daşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği ciğerin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı alacaklanmasını ve arama neticelerinda muhik indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, muhik sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks zayiatına muamele açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey içli ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en cesim hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en cesim nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çalışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, mazi dhuzurüşü cebir yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çalışmalara, bir ayrıksı bileğişçilikle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan içli davranılması müstelzim konu olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara yer etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir kafakalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en cesim ve eleştiri yanılma burada kafalıyor. SEO ile müntesip kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, yoğun ve kalitesiz yüklem sitelerinden alınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tempo tabii yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlantılar adına, nitelikli ve güncel ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişileri en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çalışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çalışma planı oluşturarak, işçiliklemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, muhik ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu yakışır çalışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yakışır stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir