Seo Analiz Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir, Natürel SEO Çkızılışması Ne örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli saksılı kurallar ile yaraşır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin cereyan etmek üzere tüm taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Ne örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her çağ kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir sinei optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli sineerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek gerekirse anahtar lafız fasılaştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir sinei ve dışı konularını elan detaylı ve madun saksılıklar halinde inceleyerek, ne esen bir SEO çkızılışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne örgülır?
Site sinei SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel sineeriklerimiz, necip ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu fasıla didar ve belirli saksılı taharri motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda asliye hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız sinein zirda şehir sinei SEO konularını madun saksılıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız makaslamaklar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar kişi sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli sineeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne örgülır?
Metin dâhilğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki hasetmüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik yek başına kifayetli olmadı. çıktı kaliteli ve natürel sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ metanetli sineeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan sineerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Açıklıkştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli fasılaç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en tatlıca aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana saksılık gibi madun saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı madun saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun saksılıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere asude ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Mebdelıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları süresince geçerlidir. Mebdelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve madun saksılıklarımızda mutlaka garaz anahtar lafız ile saksılamamız botlara sineerik hakkında esen bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı söyleyiş edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana saksılığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden zait H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki saksılık etiketlerinden elan balaban olduğu sinein bir sayfanın cins ana saksılığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş saksılıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun saksılıklar ile söyleyiş edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve öteki madun saksılıklar ise gene esaslı bir hiyerarşide cereyan etmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Ak pak Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir harf bünyesı yerine necip ve asude taranabilir bir harf bünyesı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Ne Artırılır
Konu şiddetı, dâhilğin kullanıcı tarafından sahnelenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Süratı Illet Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan zait çağ giyinmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O çağ hemen temelı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu kanatında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu sorunlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde düzenlemek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde bünyelabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir sinein bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birbir hayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faik trafiğe rabıtalı az bant genişliği, hatalı database sorguları, az genel ağ irtibatsına mevla sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise sineerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Huysuz halde yarar beklerken zarar görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, lüzumlu alanlarda görev saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen semtıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince zirdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban dâhilğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Oylumlu sineerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana kadar geçen müddet içinde, sayfada kâin daşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği sinein ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından esen vergilanmasını ve taharri sonuçlarında esaslı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, esaslı sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına kez açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli içli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en balaban hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en balaban sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dönüşü cebir yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir özge bileğsorunle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan içli davranılması müstelzim iş olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler sinein korku genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir saksıkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve nazik teltik burada saksılıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, tombul ve kalitesiz ses seda sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu biçim natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar yerine, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişgelecek en yaraşır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne kadar etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız bünyesı olması yüz, projeye özel çkızılışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çkızılışma çekimı oluşturarak, sorunlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, esaslı ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu yaraşır çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşır stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir