Seo Analiz Özellikleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli sarrafiyelı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta sürdürmek üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her dakika kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site midei optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak gerekirse anahtar sözcük mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı konularını henüz detaylı ve ast sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, elbette yeğin bir SEO çalışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Site midei SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel mideeriklerimiz, masumca ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu mabeyin sebebiyle ve belirli sarrafiyelı kontrol motoru etiketleridir. Site midei optimizasyonunda temel gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız midein zirda site midei SEO konularını ast sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece koca mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı mideeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Tekst hapishaneğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gestalt günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik nazar boncuğu başına kifayetli olmadı. Imdi kaliteli ve katıksız mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Peki dayanıklı mideeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan mideerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşu denli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birşu denli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Amaç kitlenizin sorularına yanıt veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birşu denli mabeyinç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Kimi kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak kifayetli değildir. Bunun en balkı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas sarrafiyelık kadar ast sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere ak ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi midein ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Mebdelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast sarrafiyelıklarımızda kesinlikle gaye anahtar sözcük ile sarrafiyelamamız botlara mideerik karşı yeğin bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı rapor edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas sarrafiyelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta yekten çokça H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür sarrafiyelık etiketlerinden henüz mefret başüstüneğu midein bir sayfanın üs esas sarrafiyelığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast mevzu sarrafiyelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu ast sarrafiyelıklar ile rapor edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve öbür ast sarrafiyelıklar ise tekrar haklı bir hiyerarşide sürdürmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Gayretı ve Masumca Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve boşuna bir kod gestaltsı namına masumca ve ak taranabilir bir kod gestaltsı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Nasıl Artırılır
Sayfa momentumı, hapishaneğin kullanıcı tarafından hayallenene derece geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dakika ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Gayretı Niye Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz çokça dakika selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dakika vakit kaybetmeden temelı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör cihetında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde icra etmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde gestaltlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birşu denli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; faziletli trafiğe sargılı bağan izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, bağan internet ilişkisına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise mideerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken pert müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, gerekli alanlarda iz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyeğin semtıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte üs amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran zirdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret hapishaneğin oluşma süresini rapor etmektedir. Muhteşem mideerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas derece geçen müddet içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene derece geçen müddet içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site midei SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yeğin kazançlanmasını ve kontrol neticelerinda haklı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen sarrafiyelıca parametreler; konu sarrafiyelıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, haklı konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına gaye açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey santimantal ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en mefret hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en mefret nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, gelişememiş dkarşıüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir farklı değalışverişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması gereken mevzu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler midein korku en etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mefret ve eleştiri yanılma burada sarrafiyelıyor. SEO ile dayalı eşhas, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, çok ve kalitesiz bilgi sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu hava katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar namına, kaliteli ve gündeş mideerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Basıcı ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü gestaltsı olması nedeniyle, projeye özel çalışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çalışma düşünceı oluşturarak, alışverişlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, haklı ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli yaraşıklı çalışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir