Seo Analiz Öneri Ve Tavsiye

SEO Nedir, Katıksız SEO Çtuzakışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli kafalı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çtuzakışması Ne Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her hin kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sağlıklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek gerekirse anahtar lügat fasılaştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını daha detaylı ve zir kafalıklar halinde inceleyerek, nasıl hayır bir SEO çtuzakışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
Site içi SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel içeriklerimiz, hijyenik ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu fasıla beniz ve belli kafalı taharri motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda esas hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız için süflida kent içi SEO konularını zir kafalıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar eş içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı içeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Sağlam hapishaneğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik yalnızca başına yerinde olmadı. Artık kaliteli ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Pekâlâ dayanıklı içeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birsonsuz görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mabeyinştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz fasılaç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar fikirlidır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en uz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık kabilinden zir kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı zir kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Başlangıçlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve zir kafalıklarımızda kesinlikle garaz anahtar lügat ile kafalamamız botlara içerik karşı hayır bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı anlatım edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair kafalık etiketlerinden daha eke başüstüneğu için bir sayfanın gerçek anne kafalığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu zir kafalıklar ile anlatım edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve sair zir kafalıklar ise yeniden sağlıklı bir hiyerarşide tamamlanmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve Safi şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir kod kuruluşsı adına hijyenik ve huzur taranabilir bir kod kuruluşsı ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife hükümı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Yolı Neden Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha lüks hin savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O hin elden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör yüzında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve abes bütün karakterler) Bu işlemlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde çıkarmak adına, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birsonsuz dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe bağlı ceninisakıt bant vâsiliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet angajmansına ehil anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise içerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken dokunca müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sağlıklı indirdiğinde, lazım alanlarda makam düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını vahim oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayır cenahıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçek amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en eke hapishaneğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Cesim içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar sabık süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin sağlıklı boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine ehil olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar sabık süre içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından hayır alacaklanmasını ve taharri neticelerinda sağlıklı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, sağlıklı sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sistem harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duygulu ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en eke hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en eke sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dyamaçüşü zorla yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çtuzakışmalara, bir diğer bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sağlıklı orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim iş olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler için korku yer etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok basit. İyi bir içerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en eke ve kritik suç burada kafalıyor. SEO ile müntesip eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, yoğun ve kalitesiz salık sitelerinden tuzakınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret katıksız yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan angajmanlar adına, kaliteli ve şimdiki içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış artışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Tabi ki ne kadar etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması yüz, projeye özel çtuzakışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sağlıklı bir çtuzakışma planı oluşturarak, işlemlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sağlıklı ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, lazım reva çtuzakışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size reva stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir