Seo Analiz Nerede

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli mirlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her mevsim birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tesviye etmek gerekirse anahtar lafız açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bâtıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve zir mirlıklar halinde inceleyerek, elbette yavuz bir SEO çallıkışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bâtıneriklerimiz, ak pak ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu açıklık yüz ve belirli mirlı arama motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda çizgi gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bâtınin bayağıda kent bâtıni SEO mevzularını zir mirlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız makaslamaklar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli isim bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst bâtıneriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Sağlam gönülğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok bileğişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik hiç başına yerinde olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve doğal bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ tekst bâtıneriklerinin bu denli önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bâtınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biröte ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Araştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz biröte açıklıkç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en körpe muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok zait tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişçiliktirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana mirlık üzere zir mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi adına gönülğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Serlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Serlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve zir mirlıklarımızda behemehâl hedef anahtar lafız ile mirlamamız botlara bâtınerik karşı yavuz bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı söylem edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta takkadak zait H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür mirlık etiketlerinden elan heybetli başüstüneğu bâtınin bir sayfanın cins ana mirlığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir süje mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu zir mirlıklar ile söylem edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve öbür zir mirlıklar ise gine haklı bir hiyerarşide tutulmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Safi Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir kod dokuması alegori ak pak ve sükûnet taranabilir bir kod dokuması ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu çabuklukı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Konu çabaı, gönülğin kullanıcı tarafından fonlenene denli sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan zait mevsim görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O mevsim sadece temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu tarafında Gzip tasarrufı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve abes bütün karakterler) Bu işçiliklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde yaratmak alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde dokumalabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent bâtınin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere biröte dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; koca trafiğe bağlı bağan bant yaygınliği, hatalı database sorguları, bağan internet irtibatsına iye sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise bâtınerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Olumsuz halde kâr beklerken mazarrat rüyet durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, gerekli alanlarda konum meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını güvenilir oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyavuz tarafıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tesviye etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında cins amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli gönülğin teşekkül süresini söylem etmektedir. Kebir bâtınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tesviye etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana denli sabık süre içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine iye sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bâtınin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yavuz vergilanmasını ve arama neticelerinda haklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, haklı sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına sırat harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli hassas ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en heybetli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en heybetli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dcivarüşü yüküm yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir değişik bileğişçilikle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken süje olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin korku yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok süssüz. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir mirkalarına referans tesviye etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en heybetli ve kritik pot burada mirlıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, ağır ve kalitesiz selen sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar alegori, birinci sınıf ve aktüel bâtınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çallıkışma çekimı oluşturarak, işçiliklemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, haklı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli yakışır çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yakışır stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir