Seo Analiz Nelerdir

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Nite Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olgunlaşmak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her devran kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent sinei optimizasyonlar, yöntem yapı ve metin sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak gerekirse anahtar lügat fasılaştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı konularını elan detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette dobra bir SEO çaldatmaışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Mimarilır?
Site sinei SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel sineeriklerimiz, harbi ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu fasıla duluk ve belirli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda gerçek amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein kötüda kent sinei SEO konularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız yazılar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli koca sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin sineeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Mimarilır?
Metin derunğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu kondisyon hasetmüzde çok değişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik hiçbir başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki metin sineeriklerinin bu denli önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan sineerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mabeyinştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli fasılaç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en adamakıllı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değiştirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne çıbanlık kabil zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi yerine derunğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve zir çıbanlıklarımızda behemehâl garaz anahtar lügat ile çıbanlamamız botlara sineerik hakkında dobra bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne çıbanlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden bir tomar H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge çıbanlık etiketlerinden elan cesim başüstüneğu sinein bir sayfanın gerçeklik anne çıbanlığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş çıbanlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu zir çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve özge zir çıbanlıklar ise yeniden gerçek bir hiyerarşide olgunlaşmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Nezih Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir kod yapısı alegori harbi ve huzur taranabilir bir kod yapısı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nite Zaitrılır
Sahife hükümı, derunğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devran ile de ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Momentumı Sebep Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir tomar devran savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O devran hemen bazı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci cepheında Gzip tasarrufı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu işlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde tamir etmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde yapılabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mürtefi trafiğe rabıtlı düşüt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile ufukerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise sineerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Aksi halde kâr beklerken ziyan rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, mukteza alanlarda konum düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını vahim oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdobra cenahıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte gerçeklik amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa kötüdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim derunğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Kocaman sineerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin daşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla dobra idraklanmasını ve kontrol neticelerinda gerçek indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, gerçek konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yol heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli santimantal ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en cesim hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en cesim nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dcivarüşü müşkül yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir sair değişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan santimantal davranılması gereken iş olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler sinein muhatara genişlik etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir çıbankalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en cesim ve kritik yanılma burada çıbanlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, tombul ve kalitesiz çav sitelerinden aldatmaınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan irtibatlar alegori, kaliteli ve gündeş sineerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has yapısı olması hasebiyle, projeye özel çaldatmaışma yapılması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çaldatmaışma planı oluşturarak, işlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, gerçek ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza isabetli çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir