Seo Analiz Nedir

SEO Nedir, Natürel SEO Çdüzenışması Elbette örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli esaslı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her bugün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir sinei optimizasyonlar, fen yapı ve sağlam sineerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uzatmak icabında anahtar söz mabeyinştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir sinei ve dışı konularını elan detaylı ve zir esaslıklar halinde inceleyerek, nite yeğin bir SEO çdüzenışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette örgülır?
Site sinei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel sineeriklerimiz, sili ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu mabeyin yüz ve belli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda ana hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız sinein aşağıda şehir sinei SEO konularını zir esaslıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız makalelar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar koca sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam sineeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Elbette örgülır?
Sağlam içeriğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu vaziyet hasetmüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik sessiz başına yeterli olmadı. Artık birinci sınıf ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki sağlam sineeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan sineerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz biraşırı mabeyinç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu vaziyet, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en okşayıcı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel esaslık kadar zir esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı zir esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve zir esaslıklarımızda behemehâl garaz anahtar söz ile esaslamamız botlara sineerik hakkında yeğin bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı tabir edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel esaslığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak şu denli H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka esaslık etiketlerinden elan eke evetğu sinein bir sayfanın esas temel esaslığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş esaslıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir esaslıklar ile tabir edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve başka zir esaslıklar ise gine essah bir hiyerarşide yürütmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Necip Harf örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite puanınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir şifre strüktürsı namına sili ve erinç taranabilir bir şifre strüktürsı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sahife gayretı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene kadar sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site çabaı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan şu denli bugün kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O bugün vakit kaybetmeden temelı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci cenahında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve abes bütün karakterler) Bu fiillemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde etkili olmak namına, 2 veya elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir sinein bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kadar biraşırı dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüksek trafiğe rabıtlı ceninisakıt izole bant çokliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet kontaksına malik takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise sineerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu gayretımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarlı halde fayda beklerken mazarrat rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, lazım alanlarda nokta kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyeğin cihetıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uzatmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en eke içeriğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Muhteşem sineerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uzatmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar sabık müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik bileğerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık müddet içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yeğin idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında essah indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, essah konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sistem açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli alıngan ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en eke hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en eke nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, anlayışsız dyamaçüşü zorla yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir gayrı bileğfiille “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim iş olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler sinein ateş en etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir esaskalarına referans uzatmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en eke ve nazik kusur burada esaslıyor. SEO ile ilgili kişiler, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, iri ve kalitesiz yüklem sitelerinden düzenınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan kontaklar namına, birinci sınıf ve aktüel sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, fiillemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, essah ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım şayeste çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir