Seo Analiz Nasıl Bir Yerdir

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli mebdelı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Nite Strüktürlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu yürekin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her hin kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site yüreki optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli yürekerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek icabında anahtar lügat açıklıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site yüreki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun mebdelıklar halinde inceleyerek, ne uz bir SEO çhileışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
Site yüreki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel yürekeriklerimiz, akman ve hızlı harf binası, kullanıcı dostu açıklık suret ve belirli mebdelı taharri motoru etiketleridir. Site yüreki optimizasyonunda esas hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız yürekin bayağıda site yüreki SEO mevzularını madun mebdelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız makaslamaklar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece özlük yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli yürekeriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu durum günümüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik yekta başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve katıksız yürekerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Pekâlâ metanetli yürekeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan yürekerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Fasılaştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz biraşırı açıklıkç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu durum, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en esaslı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne mebdelık kabilinden madun mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı madun mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları süresince geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve madun mebdelıklarımızda mutlaka garaz anahtar lügat ile mebdelamamız botlara yürekerik için uz bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mebdelıklarımızı dışa vurum edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne mebdelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak bir araba H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer mebdelık etiketlerinden henüz şanlı başüstüneğu yürekin bir sayfanın mahiyet anne mebdelığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa mebdelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu madun mebdelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer madun mebdelıklar ise yine haklı bir hiyerarşide sarhoş olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Kılıklı Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf binası alegori akman ve kolaylıkla taranabilir bir harf binası ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sayfa çabaı Nedir, Nite Artırılır
Sayfa güçı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren hin ile de ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site çabaı Münasebet Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir araba hin nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hin elden temelı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce anonsör yerında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu nöbetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde icra etmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Bir araba Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site yürekin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden biraşırı dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; etkili trafiğe bandajlı düşüt bant degajeliği, hatalı database sorguları, düşüt internet kontaksına sahip anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise yürekerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, lazım alanlarda arz saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını önemlice oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuz katıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna göre bayağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı hapishaneğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. önemli yürekerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk ekran girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece geçen müddet içinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik değerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene derece geçen müddet içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği yürekin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site yüreki SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz kazançlanmasını ve taharri sonuçlarında haklı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, haklı sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına uğur heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duygun ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en şanlı hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en şanlı sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, sonuç dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir diğer değnöbetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler yürekin korku en etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir mebdekalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en şanlı ve kritik suç burada mebdelıyor. SEO ile müntesip kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, şişman ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar alegori, kaliteli ve gündeş yürekerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız binası olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma binalması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çhileışma düşünceı oluşturarak, nöbetlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, haklı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım tatminkâr çhileışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir