Seo Analiz Kitapları

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kellelı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Nasıl Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her dakika nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek gerekirse anahtar söz açıklıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, ne iyi bir SEO çalışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
şehir karıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel karıneriklerimiz, şerif ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu açıklık sebebiyle ve belirli kellelı arama motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda zemin gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız karınin kötüda kent karıni SEO mevzularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız tasarlar ne kadar nitelikli ve katıksız olursa, o kadar insan karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı karıneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Metin dâhilğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu konum hasetmüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik hareketsiz başına yeterli olmadı. Imdi nitelikli ve katıksız karınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Peki dayanıklı karıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgani blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birgani açıklıkç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu konum, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Söz Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yeterli değildir. Bunun en kılıklı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kellelık gibi madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere fariğ ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve madun kellelıklarımızda kesinlikle gaye anahtar söz ile kellelamamız botlara karınerik karşı iyi bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı deyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kellelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden fazla H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair kellelık etiketlerinden daha önemli olduğu karınin bir sayfanın gerçeklik ana kellelığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf kellelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu madun kellelıklar ile deyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve sair madun kellelıklar ise yeniden güzel bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Nezih Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite benekınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir kod strüktürsı namına şerif ve fariğ taranabilir bir kod strüktürsı ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sayfa ivintiı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene kadar geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dakika ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hükümı Niye Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha fazla dakika selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dakika vakit kaybetmeden temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce takdimci yakaında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve abes tüm karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde yapıp etmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Aşkın Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi birgani dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mürtefi trafiğe ilişkilı sakıt bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlanaksına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise karınerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken dokunca müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, gerekli alanlarda durum düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını ağır oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçiyi taliıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçeklik amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince kötüdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli dâhilğin oluşma süresini deyiş etmektedir. şanlı karınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar geçen müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla iyi idraklanmasını ve arama sonuçlarında güzel indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sahife kellelıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, güzel sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına muamele harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duygulu ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en önemli hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en önemli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dhuzurüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir gayrı değçalışmale “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim laf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler karınin ateş genişlik etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok bayağı. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir kellekalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en önemli ve ciddi yanlışlık burada kellelıyor. SEO ile müteallik kişiler, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, koyu ve kalitesiz bilgi sitelerinden alınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlanaklar namına, nitelikli ve şimdiki karınerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Tabi ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çalışma strüktürlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çalışma çekimı oluşturarak, çalışmalemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, güzel ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli muvafık çalışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir