Seo Analiz Kısaca Özet

SEO Nedir, Natürel SEO Çtuzakışması Nite Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile mutabık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle cereyan etmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çtuzakışması Nite Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her hin birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site karıni optimizasyonlar, beceri yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek icabında anahtar lügat meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site karıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, ne hayırlı bir SEO çtuzakışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Dokumalır?
şehir karıni SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, temiz ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu meyan yüzey ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda taban gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız karınin aşağıda site karıni SEO mevzularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız alfabelar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar şahıs karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam karıneriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Dokumalır?
Sağlam içeriğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum günümüzde çok değmaslahatti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik biricik başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ sağlam karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birhayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birhayli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birhayli meyanç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu durum, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar beyinlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Bazı kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yerinde değildir. Bunun en leziz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmaslahattirebilirsiniz.

4- Mirlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık üzere alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına içeriğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Mirlıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları süresince geçerlidir. Mirlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve alt başlıklarımızda kesinlikle erek anahtar lügat ile başlamamız botlara karınerik karşı hayırlı bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı deyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak aşkın H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer başlık etiketlerinden daha heybetli olduğu karınin bir sayfanın kök esas başlığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus başlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu alt başlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve diğer alt başlıklar ise yeniden doğruca bir hiyerarşide cereyan etmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabuklukı ve Hijyenik Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve nahak bir şifre dokuması namına temiz ve sıkıntı taranabilir bir şifre dokuması ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu çabuklukı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Konu gayretı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hin ile de ölçülebilmektedir. Konu gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabuklukı Niye Önemli?
Öncelikle site gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha aşkın hin yapmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hin takkadak temelı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu yönında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu maslahatlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde gitmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site karınin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birhayli dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe demetlı düşüt izole bant makroliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise karınerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu gayretımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken ziyan müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, lüzumlu alanlarda yan kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını tehlikeli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayırlı yerıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli içeriğin oluş süresini deyiş etmektedir. Koca karınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas kadar sabık süre içinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği karınin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı algılanmasını ve taharri neticelerinda doğruca indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, doğruca konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına sistem harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey santimantal ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en heybetli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en heybetli nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dyamaçüşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çtuzakışmalara, bir diğer değmaslahatle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken husus olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler karınin korku sunma etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir başkalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en heybetli ve nazik sakatlık burada başlıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kalın ve kalitesiz ses seda sitelerinden tuzakınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlanaklar namına, birinci sınıf ve güncel karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en mutabık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Tabi ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması sebebiyle, projeye özel çtuzakışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çtuzakışma tasarı oluşturarak, maslahatlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğruca ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu mutabık çtuzakışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mutabık stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir