Seo Analiz Kaynakça

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli saksılı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere bütün arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dönem birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve dimdik kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak gerekirse anahtar söz boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı konularını daha detaylı ve alt saksılıklar halinde inceleyerek, nasıl hayırlı bir SEO çkızılışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Kent kucaki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel kucakeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu boşluk cebin ve belli saksılı arama motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda yapı taşı gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin zirda site kucaki SEO konularını alt saksılıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız ovalar ne derece birinci sınıf ve natürel olursa, o derece koca kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik kucakeriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Tekst dâhilğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu pozisyon günümüzde çok değsorunti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hiç başına yeterli olmadı. Artık birinci sınıf ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Evet dimdik kucakeriklerinin bu derece önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan kucakerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birkötü boşlukç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu pozisyon, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece akildır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yeterli değildir. Bunun en yavuz aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değsoruntirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl saksılık üzere alt saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast saksılıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve alt saksılıklarımızda behemehâl gaye anahtar söz ile saksılamamız botlara kucakerik hakkında hayırlı bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına saksılıklarımızı rapor edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl saksılığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden çokça H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge saksılık etiketlerinden daha yetişkin olduğu kucakin bir sayfanın kök asıl saksılığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu saksılıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu alt saksılıklar ile rapor edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve özge alt saksılıklar ise gene sevap bir hiyerarşide cereyan etmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Berrak Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite noktaınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod örgüsı alegori eksiksiz ve rahatlık taranabilir bir kod örgüsı ile kontralaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sahife yolı, dâhilğin kullanıcı tarafından fonlenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dönem ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Takatı Ne Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha çokça dönem vurmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O dönem çabucak temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce takdimci semtında Gzip kullanımı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu sorunlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde ika etmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birkötü dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; koca trafiğe bandajlı bağan bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ kontaksına iye takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise kucakerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken ziyan görme durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, muktezi alanlarda zemin düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını güvenilir oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı taçıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen kök amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna göre zirdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin dâhilğin tezahür süresini rapor etmektedir. Koca kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran antreinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl derece sabık süre içinde, sayfada bulunan dahişenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene derece sabık süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından hayırlı idraklanmasını ve arama neticelerinda sevap indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, sevap sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına reviş harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duyarlı ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en yetişkin hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en yetişkin sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çkızılışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kur performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, mazi dilküşü yaş yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir sair değsorunle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken konu olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler kucakin tehlike genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir saksıkalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yetişkin ve nazik yanlış burada saksılıyor. SEO ile müntesip zevat, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, konsantre ve kalitesiz ses seda sitelerinden kızılınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan kontaklar alegori, birinci sınıf ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü örgüsı olması yüz, projeye özel çkızılışma örgülması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çkızılışma düşünceı oluşturarak, sorunlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sevap ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi normal çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size normal stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir