Seo Analiz İnternet Sitesi

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Elbette Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olgunlaşmak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her mevsim kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site muhtevai optimizasyonlar, yol yapı ve tekst muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak çın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her mevsim başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek dayamak icabında anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı konularını henüz detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, ne hayırlı bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Mimarilır?
Site muhtevai SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel muhtevaeriklerimiz, necip ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu açıklık çehre ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda esas gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız muhtevain kötüda site muhtevai SEO konularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız tasarlar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar şahıs muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst muhtevaeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Mimarilır?
Metin yürekğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu perese günümüzde çok değmeslekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik sessiz başına ehliyetli olmadı. Artık kaliteli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki tekst muhtevaeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan muhtevaerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mabeyinştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli açıklıkç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Kelime Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kalburüstü denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeslektirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kellelık üzere madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere huzur ulaşılabilmesi namına yürekğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve madun kellelıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar sözcük ile kellelamamız botlara muhtevaerik hakkında hayırlı bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kellelıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kellelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten zait H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kellelık etiketlerinden henüz muhteşem evetğu muhtevain bir sayfanın nesep esas kellelığının anlaşılması dair mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun mevzu kellelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun kellelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öbür madun kellelıklar ise tekrar çın bir hiyerarşide olgunlaşmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Harbi Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir harf strüktürsı adına necip ve huzur taranabilir bir harf strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa Ivintiı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sayfa çabaı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene kadar güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Ivintiı Münasebet Önemli?
Öncelikle site çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz zait mevsim görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O mevsim yalnız temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör yerında Gzip tasarrufı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu mesleklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde tutmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları üzere birbir hayli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe ilgilı düşük bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ temassına iye anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise muhtevaerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabaımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde yarar beklerken ziyan görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı çın indirdiğinde, zaruri alanlarda makam saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını ciddi oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı katıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek dayamak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna göre kötüdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem yürekğin oluşma süresini dışa vurum etmektedir. Muhteşem muhtevaerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek dayamak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin çın boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği muhtevain ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı idraklanmasını ve kontrol neticelerinda çın indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, çın konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına racon harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duyarlı ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en muhteşem hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en muhteşem sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dönüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir sair değmeslekle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google çın orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması gereken mevzu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler muhtevain muhatara sunu etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir kellekalarına referans dayamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en muhteşem ve ciddi yanlışlık burada kellelıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, konsantre ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar adına, kaliteli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, onur ve satış arkaışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, çın bir çallıkışma niyetı oluşturarak, mesleklemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, çın ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri şayeste çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şayeste stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir