Seo Analiz Hakkında

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Nite Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli kafalı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Nite Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her mevsim birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek serpmek icabında anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle dobra bir SEO çallıkışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Bünyelır?
Kent sinei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel sineeriklerimiz, duru ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu mesafe yan ve belirli kafalı taharri motoru etiketleridir. Kent sinei optimizasyonunda zemin amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein dunda site sinei SEO mevzularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız yazılar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli insan sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı sineeriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Bünyelır?
Tekst hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu yer günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik hiçbir başına kifayetli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve doğal sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Pekâlâ dayanıklı sineeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nite sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan sineerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birkötü blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Antraktştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birkötü mesafeç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu yer, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Sözcük Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 kelime yineı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en dobra kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kafalık üzere madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve madun kafalıklarımızda behemehâl erek anahtar kelime ile kafalamamız botlara sineerik üzerine dobra bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kafalığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka kafalık etiketlerinden daha yetişkin başüstüneğu sinein bir sayfanın hakikat esas kafalığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa kafalıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu madun kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve başka madun kafalıklar ise gene doğruca bir hiyerarşide sürdürmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Kılıklı şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod binası yerine duru ve sıkıntı taranabilir bir kod binası ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sayfa takatı, hapishaneğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Niçin Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir tomar mevsim takmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O mevsim takkadak temelı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu doğrultuında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu teamüllemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde edinmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde binalabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birkötü dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; koca trafiğe rabıtlı sakıt izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, sakıt internet kontaksına mevla sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise sineerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken hüsran müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, zaruri alanlarda arz yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemlice oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdobra huzurıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek serpmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında hakikat amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin hapishaneğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Kocaman sineerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek serpmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli geçen süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene denli geçen süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği sinein ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent sinei SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra kazançlanmasını ve taharri sonuçlarında doğruca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, doğruca sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yolculuk açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en yetişkin hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dilküşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik bileğteamülle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha alıngan davranılması gereken sayfa olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler sinein tehlike genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans serpmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yetişkin ve kritik hata burada kafalıyor. SEO ile ait eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kaba ve kalitesiz salık sitelerinden allıkınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan kontaklar yerine, birinci sınıf ve aktüel sineerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has binası olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma binalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çallıkışma tasarı oluşturarak, teamüllemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, doğruca ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri reva çallıkışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size reva stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir