Seo Analiz Haberleri

SEO Nedir, Saf SEO Çkırmızıışması Ne örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin çıkmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkırmızıışması Ne örgülır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her ahit nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve tekst bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek icabında anahtar lügat aralıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı konularını elan detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nasıl kazançlı bir SEO çkırmızıışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne örgülır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bağırsakeriklerimiz, arı ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu aralık taraf ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda yapı taşı hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bağırsakin süflida site bağırsaki SEO konularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız yazgılar ne kadar nitelikli ve doğal olursa, o kadar özlük bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst bağırsakeriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne örgülır?
Dayanıklı içeriğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu mevki günümüzde çok bileğaksiyonti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik hiç başına yerinde olmadı. çıktı nitelikli ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Peki tekst bağırsakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz biröte aralıkç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en hoş denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğaksiyontirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık gibi alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Esaslıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Esaslıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve alt başlıklarımızda behemehâl hedef anahtar lügat ile başlamamız botlara bağırsakerik hakkında kazançlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı söyleyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka başlık etiketlerinden elan büyük evetğu bağırsakin bir sayfanın temel esas başlığının anlaşılması dair mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu alt başlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve başka alt başlıklar ise gine rast bir hiyerarşide çıkmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Harbi Harf örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir harf kuruluşsı alegori arı ve aldırmaz taranabilir bir harf kuruluşsı ile huzurlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sahife ivintiı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren ahit ile bile ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Hükümı Niçin Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks ahit oturmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O ahit vakit kaybetmeden bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce anonsör yüzında Gzip kullanımı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu aksiyonlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde eylemek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi biröte dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; güçlü trafiğe ilgilı ceninisakıt bant enliliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet bağlanaksına ehil anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayannız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise bağırsakerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Damarı bozuk halde fayda beklerken beis müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lüzumlu alanlarda görev saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını tehlikeli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı kenarıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük içeriğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Kebir bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Yani sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bağırsakin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı algılanmasını ve kontrol sonuçlarında rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, rast sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına usul heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli alıngan ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en büyük hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en büyük sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dyamaçüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir ayrıksı bileğaksiyonle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim konu olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir başkalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en büyük ve nazik günah burada başlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, koyu ve kalitesiz haber sitelerinden kırmızıınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez doğal yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan bağlanaklar alegori, nitelikli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çkırmızıışma düşünceı oluşturarak, aksiyonlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu oranlı çkırmızıışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir