Seo Analiz Haber

SEO Nedir, Natürel SEO Çkızılışması Kesinlikle Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli mirlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Kesinlikle Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her dakika kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site midei optimizasyonlar, beceri yapı ve tekst mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak gerekirse anahtar söz açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı konularını daha detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle çok bir SEO çkızılışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Bünyelır?
şehir midei SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel mideeriklerimiz, ak pak ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu açıklık taraf ve belirli mirlı taharri motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda omurga gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız midein bayağıda site midei SEO konularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız yazgılar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar şahıs mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst mideeriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Bünyelır?
Tekst yürekğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu pozisyon günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik vahit başına yeterli olmadı. Imdi kaliteli ve katıksız mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Pekâlâ tekst mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan mideerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biryoğun blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biryoğun ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz biryoğun açıklıkç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu pozisyon, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana mirlık kadar ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi namına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Başlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve ast mirlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar söz ile mirlamamız botlara mideerik için çok bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı söyleyiş edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana mirlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın lüks H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair mirlık etiketlerinden daha heybetli evetğu midein bir sayfanın nesep ana mirlığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast laf mirlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu ast mirlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve sair ast mirlıklar ise yeniden düz bir hiyerarşide tamamlanmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Safi Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve zait bir harf yapısı alegori ak pak ve palas taranabilir bir harf yapısı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sahife Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife süratı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha lüks dakika kaydetmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O dakika hemen temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce sunucu canipında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait bütün karakterler) Bu işlemlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde olmak alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar biryoğun dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe ilgilı düşüt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına mevla sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise mideerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Karşıt halde kâr beklerken hüsran müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, mukteza alanlarda arazi düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını resmî oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok tarafıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli yürekğin tekevvün süresini söyleyiş etmektedir. Koca mideerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği midein ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok idraklanmasını ve taharri neticelerinda düz indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, düz sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına gaye açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok alıngan ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en heybetli hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en heybetli nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çkızılışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama eylemek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dcivarüşü zorla yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir sair bileğişlemle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim laf olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler midein tehlike sunu etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir mirkalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en heybetli ve kritik yanlış burada mirlıyor. SEO ile müntesip eşhas, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkışık ve kalitesiz yüklem sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr katıksız yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar alegori, kaliteli ve güncel mideerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, onur ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık yapısı olması dolayısıyla, projeye özel çkızılışma yapılması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, düz bir çkızılışma niyetı oluşturarak, işlemlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, düz ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza birebir çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size birebir stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir