Seo Analiz Güncel Bilgi

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Nite Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli esaslı kurallar ile iyi hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her hin kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent sinei optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek icabında anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, elbette iyi bir SEO çaldatmaışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Binalır?
şehir sinei SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının gamsız gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel sineeriklerimiz, berrak ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu mabeyin sebebiyle ve belirli esaslı kontrol motoru etiketleridir. şehir sinei optimizasyonunda taban hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız sinein adida kent sinei SEO mevzularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar erkek sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst sineeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Binalır?
Metanetli içeriğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâl günümüzde çok değanlayışti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik yalnızca başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Peki tekst sineeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan sineerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biröte ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mabeyinştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz biröte mabeyinç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akildır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Kelime Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak kifayetli değildir. Bunun en yavuz muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değanlayıştirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl esaslık üzere alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere gamsız ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları süresince geçerlidir. çıbanlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve alt esaslıklarımızda kesinlikle garaz anahtar lafız ile esaslamamız botlara sineerik için iyi bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı dışa vurum edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten şu denli H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür esaslık etiketlerinden elan önemli evetğu sinein bir sayfanın cins asıl esaslığının anlaşılması konusunda sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu alt esaslıklar ile dışa vurum edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve öbür alt esaslıklar ise gine akıllıca bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Harbi Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve yararsız bir kod mimarisı alegori berrak ve gamsız taranabilir bir kod mimarisı ile hakkındalaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nite Zaitrılır
Sahife süratı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hin ile de ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Takatı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan şu denli hin savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O hin yemeden içmeden temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce anonsör yerında Gzip kullanımı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu anlayışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde edinmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere biröte dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüce trafiğe ilişkilı bağan bant yaygınliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ bağlantısına malik anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise sineerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Münasebetsiz halde yarar beklerken muhatara görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, zaruri alanlarda yan düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını vahim oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçiyi semtıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna bakarak adidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli içeriğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Heybetli sineerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar güzeşte süre içinde, sayfada kâin bileşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir sinei SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından iyi algılanmasını ve kontrol sonuçlarında akıllıca indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, akıllıca sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Esaslı mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yol heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli alıngan ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en önemli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en önemli nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dkarşıüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir ayrıksı değanlayışle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan alıngan davranılması gereken mevzu olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler sinein ateş en etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok dümdüz. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir esaskalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en önemli ve eleştiri yanılgı burada esaslıyor. SEO ile müntesip kişiler, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, şişman ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu suret tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlantılar alegori, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en iyi bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has mimarisı olması yüz, projeye özel çaldatmaışma mimarilması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çaldatmaışma planı oluşturarak, anlayışlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, akıllıca ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri iyi çaldatmaışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size iyi stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir