Seo Analiz Göstergeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Nite Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her dem birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site kucaki optimizasyonlar, fen yapı ve metin kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uzatmak gerekirse anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı konularını daha detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, elbette esen bir SEO çdüzenışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Yapılır?
Site kucaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel kucakeriklerimiz, aydınlık ve hızlı harf dokuması, kullanıcı dostu antrakt sebebiyle ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda baz gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin zirda site kucaki SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve katıksız olursa, o kadar can kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin kucakeriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Yapılır?
Sağlam yürekğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hâlet günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hareketsiz başına ehliyetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve katıksız kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Peki metin kucakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan kucakerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biriyi blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biriyi ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Meyanştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biriyi antraktç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en doğru aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık üzere ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamaktadır. Kellelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Kellelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast başlıklarımızda kesinlikle gaye anahtar sözcük ile başlamamız botlara kucakerik karşı esen bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta yekten bir araba H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge başlık etiketlerinden daha makro olduğu kucakin bir sayfanın kök temel başlığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast süje başlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu ast başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve özge ast başlıklar ise gine dürüst bir hiyerarşide sürdürmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Berrak Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf dokuması yerine aydınlık ve rahat taranabilir bir harf dokuması ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Nite Artırılır
Sahife çabuklukı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dem ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabaı Neden Önemli?
Öncelikle site çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir araba dem oturmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dem vakit kaybetmeden temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu doğrultuında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde davranmak yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere biriyi dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bağlı düşüt bant makroliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise kucakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Suratsız halde fayda beklerken hüsran rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, gerekli alanlarda bucak alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını gerçek oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen tarafıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uzatmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen kök amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna gereğince zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en makro yürekğin oluşma süresini dışa vurum etmektedir. Makro kucakerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uzatmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar güzeşte süre içinde, sayfada kâin deşenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine ehil olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte süre içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği kucakin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen alacaklanmasını ve taharri sonuçlarında dürüst indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, dürüst sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına sefer heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyar ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en makro nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geri dcivarüşü çetin yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir ayrıksı değalışverişle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim süje olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler kucakin korku yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir başkalarına referans uzatmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en makro ve ciddi kusur burada başlıyor. SEO ile ilişkin kişiler, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, konsantre ve kalitesiz haber sitelerinden düzenınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan temaslar yerine, birinci sınıf ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişmüterakki en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması haysiyetiyle, projeye özel çdüzenışma dokumalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, alışverişlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, dürüst ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli şık çdüzenışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir