Seo Analiz Full İndir Yükle

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Elbette Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli kellelı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Elbette Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her dakika kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bâtıni optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bâtıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir kellelıklar halinde inceleyerek, ne çok bir SEO çtuzakışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Binalır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel bâtıneriklerimiz, safi ve hızlı harf dokuması, kullanıcı dostu mabeyin didar ve belirli kellelı arama motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda zemin hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bâtınin horda site bâtıni SEO mevzularını zir kellelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve tabii olursa, o derece isim bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam bâtıneriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Elbette Binalır?
Sağlam dâhilğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu tavır hasetmüzde çok bileğaksiyonti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik yegâne başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Evet sağlam bâtıneriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bâtınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Antraktştırması
Maksat kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birbunca mabeyinç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu tavır, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en kalburüstü aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğaksiyontirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kellelık kadar zir kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve zir kellelıklarımızda behemehâl hedef anahtar lafız ile kellelamamız botlara bâtınerik üzerine çok bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı tabir edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kellelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın okkalı H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı kellelık etiketlerinden henüz koca evetğu bâtınin bir sayfanın töz esas kellelığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa kellelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir kellelıklar ile tabir edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir kellelıklar ise gene muhik bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Ak pak Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir harf dokuması alegori safi ve huzurlu taranabilir bir harf dokuması ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sahife momentumı, dâhilğin kullanıcı tarafından manzaralenene derece geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Neden Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz okkalı dakika giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O dakika sadece bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce anonsör canipında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu aksiyonlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde yaratmak alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site bâtınin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar birbunca dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ali trafiğe ilgilı bağan bant genişliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ angajmansına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise bâtınerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken muhatara görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, vacip alanlarda arz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını güvenilir oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok cenahıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte töz amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koca dâhilğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Yetişkin bâtınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas derece geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene derece geçen müddet içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bâtınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından çok vergilanmasını ve arama sonuçlarında muhik indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sahife kellelıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, muhik sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Mevsuk dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına ezgi açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duygulu ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en koca hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en koca nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, sonuç dhuzurüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çtuzakışmalara, bir sair bileğaksiyonle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim sayfa olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler bâtınin tehlike sunma etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok cılız. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kellekalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koca ve kritik suç burada kellelıyor. SEO ile ilgili zevat, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, tombul ve kalitesiz yüklem sitelerinden tuzakınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan angajmanlar alegori, kaliteli ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış artışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması haysiyetiyle, projeye özel çtuzakışma dokumalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çtuzakışma çekimı oluşturarak, aksiyonlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, muhik ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip normal çtuzakışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size normal stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir