Seo Analiz Faydaları Ve Zararları

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere tüm taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her dem kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent sinei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sadık ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar söz çatlakştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı konularını daha detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, elbette elleme bir SEO çallıkışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Site sinei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel sineeriklerimiz, masumca ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu çatlak taraf ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda anayasa hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız sinein aşağıda kent sinei SEO konularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız yazılar ne denli kaliteli ve tabii olursa, o denli kişi sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli sineeriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Dimdik gönülğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu konum hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik birlik başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki metanetli sineeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan sineerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birşu denli çatlakç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu konum, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Kelime Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en tatlıca kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- çıbanlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mirlık kabilinden ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve ast mirlıklarımızda kesinlikle uğur anahtar söz ile mirlamamız botlara sineerik üzerine elleme bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mirlıklarımızı rapor edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mirlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı mirlık etiketlerinden daha makro başüstüneğu sinein bir sayfanın hamur temel mirlığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu mirlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast mirlıklar ile rapor edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast mirlıklar ise gene sadık bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Berrak Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir şifre örgüsı yerine masumca ve palas taranabilir bir şifre örgüsı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Nasıl Artırılır
Konu süratı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene denli geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dem ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site şiddetı Sebep Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir tomar dem kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dem sadece bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce anonsör yakaında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve zait tüm karakterler) Bu maslahatlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde kurmak yerine, 2 veya daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birşu denli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe ilişkilı bağan izole bant genliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise sineerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Ters halde fayda beklerken mazarrat rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sadık indirdiğinde, zaruri alanlarda yan saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını gülmeyen oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçelleme yönıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için aşağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en makro gönülğin oluş süresini rapor etmektedir. şanlı sineerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli geçen süre içinde, sayfada bulunan bileşenlerin sadık boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla elleme algılanmasını ve taharri neticelerinda sadık indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, sadık sahife bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına kez açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en makro hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en makro nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dcivarüşü güçlük yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir ayrıksı bileğmaslahatle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sadık orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken konu olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler sinein ateş yer etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir mirkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en makro ve nazik hata burada mirlıyor. SEO ile alakadar eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, hummalı ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar yerine, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf örgüsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sadık bir çallıkışma planı oluşturarak, maslahatlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, sadık ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri oranlı çallıkışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir