Seo Analiz Detaylı İnternet Raporları

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Nite Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile münasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Nite Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her devran kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent dâhili optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek icabında anahtar lafız antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, nite uz bir SEO çhileışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Bünyelır?
şehir dâhili SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel dâhileriklerimiz, necip ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu antrakt nedeniyle ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda çizgi hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız dâhilin adida kent dâhili SEO mevzularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız kırlar ne denli kaliteli ve doğal olursa, o denli can dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst dâhileriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Bünyelır?
Metanetli hapishaneğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu konum hasetmüzde çok bileğanlayışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik yek başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve doğal dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgi verdik. Peki tekst dâhileriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan dâhilerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birmebzul antraktç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu konum, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en filinta yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğanlayıştirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık gibi madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere sükûnet ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve madun başlıklarımızda mutlaka erek anahtar lafız ile başlamamız botlara dâhilerik karşı uz bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı rapor edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden bir küme H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer başlık etiketlerinden daha yetişkin evetğu dâhilin bir sayfanın nesep ana başlığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu madun başlıklar ile rapor edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve diğer madun başlıklar ise yeniden haklı bir hiyerarşide geçmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Momentumı ve Aydınlık şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir kod strüktürsı namına necip ve sükûnet taranabilir bir kod strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sayfa momentumı, hapishaneğin kullanıcı tarafından fonlenene denli güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devran ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Momentumı Niye Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir küme devran geçirmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O devran hoppadak temelı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce takdimci yüzında Gzip yararlanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu anlayışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde salgılamak namına, 2 yahut daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe bandajlı sakıt izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt internet angajmansına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise dâhilerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken zarar müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, muktezi alanlarda yer alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ağırbaşlı oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz cihetıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna nazaran adidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin hapishaneğin oluşma süresini rapor etmektedir. Muhteşem dâhilerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük girişinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana denli güzeşte süre içinde, sayfada bulunan daşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği dâhilin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uz vergilanmasını ve taharri sonuçlarında haklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, haklı sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarz harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey içli ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en yetişkin hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dyamaçüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çhileışmalara, bir özge bileğanlayışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha içli davranılması gereken sermaye olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler dâhilin korku arz etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir başkalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yetişkin ve ciddi hata burada başlıyor. SEO ile ait zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, yoğun ve kalitesiz haber sitelerinden hileınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan angajmanlar namına, kaliteli ve aktüel dâhilerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en münasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması yüz, projeye özel çhileışma strüktürlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çhileışma planı oluşturarak, anlayışlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, haklı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi münasip çhileışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size münasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir