Seo Analiz Detaylar

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Nite Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile onat hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta çıkmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her saat birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek katmak gerekirse anahtar lafız antraktştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı mevzularını elan detaylı ve zir başlangıçlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çallıkışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Kuruluşlır?
Kent sinei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel sineeriklerimiz, hijyenik ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu antrakt beniz ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. Kent sinei optimizasyonunda baş hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein süflida site sinei SEO mevzularını zir başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız alfabelar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli özlük sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam sineeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Kuruluşlır?
Dayanıklı derunğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gidiş hasetmüzde çok değişlemti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik bir başına yeterli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Pekâlâ sağlam sineeriklerinin bu denli önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nite sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan sineerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşkın blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Aralıkştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biraşkın antraktç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak yeterli değildir. Bunun en yalabık kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişlemtirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlangıçlık kabil zir başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı zir başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere rahatlık ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve zir başlangıçlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lafız ile başlangıçlamamız botlara sineerik üzerine güzel bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı ifade edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın fazla H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür başlangıçlık etiketlerinden elan mehabetli olduğu sinein bir sayfanın ana temel başlangıçlığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir mevzu başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir başlangıçlıklar ile ifade edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve öbür zir başlangıçlıklar ise yine akıllıca bir hiyerarşide çıkmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Duru Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir harf gestaltsı yerine hijyenik ve rahatlık taranabilir bir harf gestaltsı ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sayfa yolı, derunğin kullanıcı tarafından hayaletlenene denli güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren saat ile de ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Yolı Illet Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan fazla saat takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O saat vakit kaybetmeden bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu yerında Gzip tasarrufı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu işlemlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, az uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde gitmek yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil biraşkın dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe bentlı az izole bant makroliği, hatalı database sorguları, az genel ağ birliksına ehil sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise sineerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Ters halde fayda beklerken mazarrat rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, lazım alanlarda yer düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını ciddi oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel kenarıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek katmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte ana amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna için süflidaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli derunğin tezahür süresini ifade etmektedir. Cesim sineerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran girişinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek katmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent sinei SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda akıllıca indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, akıllıca sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına uğur heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey hassas ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en mehabetli hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mehabetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dyöreüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir gayrı değişlemle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken mevzu olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler sinein ateş sunma etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans katmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mehabetli ve ciddi yanlışlık burada başlangıçlıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, ağır ve kalitesiz ses seda sitelerinden allıkınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan birliklar yerine, birinci sınıf ve şimdiki sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en onat bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çallıkışma maksatı oluşturarak, işlemlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, akıllıca ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım onat çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size onat stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir