Seo Analiz Ders Notları

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olgunlaşmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Ne Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her devir kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir yüreki optimizasyonlar, beceri yapı ve tekst yürekerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak gerekirse anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir yüreki ve dışı konularını elan detaylı ve alt başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl hayır bir SEO çtuzakışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
Kent yüreki SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel yürekeriklerimiz, berrak ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu mesafe beniz ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. Kent yüreki optimizasyonunda zemin gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız yürekin horda şehir yüreki SEO konularını alt başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece şahıs yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst yürekeriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Dimdik içeriğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut hasetmüzde çok bileğaksiyonti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik vahit başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel yürekerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Evet tekst yürekeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan yürekerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük çatlakştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birfena mesafeç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu boyut, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en yalabık muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğaksiyontirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık kabil alt başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı alt başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere refahlı ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Mirlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve alt başlangıçlıklarımızda mutlaka amaç anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara yürekerik üzerine hayır bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söylem edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten fazla H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge başlangıçlık etiketlerinden elan koca evetğu yürekin bir sayfanın soy ana başlangıçlığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu alt başlangıçlıklar ile söylem edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve özge alt başlangıçlıklar ise yeniden tamam bir hiyerarşide olgunlaşmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Hijyen Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir şifre dokuması adına berrak ve refahlı taranabilir bir şifre dokuması ile muhaliflaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife hükümı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Neden Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan fazla devir etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devir yalnız temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce sunucu cihetında Gzip kullanımı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu aksiyonlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde olmak adına, 2 yahut elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir yürekin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birfena dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; erdemli trafiğe ilişkilı düşük izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ birliksına iye sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise yürekerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Huysuz halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, mukteza alanlarda vaziyet saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayır katıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta soy amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en koca içeriğin tezahür süresini söylem etmektedir. Kebir yürekerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan cevap süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana derece sabık süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine iye sıfır görseller, sahife yüklenene derece sabık süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği yürekin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent yüreki SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır alacaklanmasını ve taharri sonuçlarında tamam indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, tamam sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına şekil heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en koca hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en koca nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dkarşıüşü güçlük yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir özge bileğaksiyonle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan alıngan davranılması gereken mevzu olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler yürekin korku genişlik etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en koca ve nazik yanlışlık burada başlangıçlıyor. SEO ile ait eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, koyu ve kalitesiz bilgi sitelerinden tuzakınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr natürel yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan birliklar adına, kaliteli ve şimdiki yürekerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, onur ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Tabi ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması haysiyetiyle, projeye özel çtuzakışma dokumalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çtuzakışma çekimı oluşturarak, aksiyonlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, tamam ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza yarar çtuzakışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yarar stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir