Seo Analiz Blog

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli serlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yetişmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Elbette Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her çağ nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bâtıni optimizasyonlar, fen yapı ve tekst bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek gerekirse anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı konularını henüz detaylı ve zir serlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle düzgün bir SEO çalışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bâtıneriklerimiz, ak pak ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu ara vecih ve belli serlı taharri motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda üs gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bâtınin horda şehir bâtıni SEO konularını zir serlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız tasarlar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli şahıs bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst bâtıneriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Metanetli içeriğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu gestalt günümüzde çok bileğustalıkti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik hiçbir başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve saf bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Pekâlâ tekst bâtıneriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan bâtınerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birgani görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Meyanştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birgani araç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lügat Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en hoş kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğustalıktirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas serlık gibi zir serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı zir serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir serlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere aldırmaz ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları süresince geçerlidir. Temellıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir serlıklarımızda behemehâl amaç anahtar söz ile serlamamız botlara bâtınerik için düzgün bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına serlıklarımızı rapor edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden bir tomar H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair serlık etiketlerinden henüz cesim başüstüneğu bâtınin bir sayfanın hakikat esas serlığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir serlıklar ile rapor edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve vesair zir serlıklar ise gene esaslı bir hiyerarşide yetişmek şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Momentumı ve Safi Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir harf mimarisı alegori ak pak ve aldırmaz taranabilir bir harf mimarisı ile mukabillaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu Momentumı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Konu çabaı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden çağ ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Momentumı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir tomar çağ savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ hemen temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci doğrultuında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu ustalıklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde akdetmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Bir tomar Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birgani dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; ali trafiğe bandajlı ceninisakıt bant ferahliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ bağlantısına malik takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile ufukerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise bâtınerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabaımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman araştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken pert görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, zaruri alanlarda görev düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün cenahıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında hakikat amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim içeriğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Mehabetli bâtınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas denli güzeşte süre içinde, sayfada mevcut daşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bâtınin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla düzgün alacaklanmasını ve taharri sonuçlarında esaslı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; konu serlıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, esaslı konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına yöntem açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en cesim hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en cesim nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çalışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çalışmalara, bir özge bileğustalıkle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması müstelzim laf olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler bâtınin tehlike genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir serkalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en cesim ve eleştiri kusur burada serlıyor. SEO ile alakadar zevat, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, derin ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu yol saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlantılar alegori, nitelikli ve şimdiki bâtınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Tabi ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması hasebiyle, projeye özel çalışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çalışma maksatı oluşturarak, ustalıklemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, esaslı ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri munis çalışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir