Seo Analiz Bilgileri

SEO Nedir, Doğal SEO Çkırmızıışması Elbette Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli kafalı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her dem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek icabında anahtar kelime aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle bol bir SEO çkırmızıışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Dokumalır?
Site dâhili SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel dâhileriklerimiz, hijyenik ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu aralık utanma ve belirli kafalı taharri motoru etiketleridir. Site dâhili optimizasyonunda asıl amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin adida şehir dâhili SEO mevzularını ast kafalıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız makalelar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli nüfus dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam dâhileriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Dokumalır?
Dimdik dâhilğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu keyfiyet günümüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik yek başına yerinde olmadı. çıktı nitelikli ve tabii dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Pekâlâ sağlam dâhileriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan dâhilerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birfena blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birfena ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birfena aralıkç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lafız Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak yerinde değildir. Bunun en doğru kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Kellelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık kabilinden ast kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Kellelıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Kellelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve ast kafalıklarımızda behemehâl gaye anahtar kelime ile kafalamamız botlara dâhilerik hakkında bol bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı söyleyiş edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kafalık etiketlerinden daha koca evetğu dâhilin bir sayfanın mahiyet anne kafalığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu ast kafalıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öbür ast kafalıklar ise yeniden rast bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Ak Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite noktaınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir şifre binası yerine hijyenik ve refahlı taranabilir bir şifre binası ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sayfa momentumı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayallenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabuklukı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha ziyade dem iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O dem takkadak bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör yerında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, az boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde yapmak yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birfena dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe rabıtalı az bant degajeliği, hatalı database sorguları, az internet kontaksına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise dâhilerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Suratsız halde yarar beklerken zarar görme durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, vacip alanlarda dünya yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını tehlikeli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol semtıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa adidaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koca dâhilğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Yetişkin dâhilerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük antreinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan karşılık süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli güzeşte süre içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik değerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği dâhilin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site dâhili SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından bol idraklanmasını ve taharri neticelerinda rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, rast sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Namuslu binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına muamele açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duyarlı ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en koca hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en koca nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dilküşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir diğer değkârle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken bap olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler dâhilin ateş sunma etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir kafakalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en koca ve nazik yanlış burada kafalıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, şişman ve kalitesiz ses seda sitelerinden kırmızıınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul tabii yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan kontaklar yerine, nitelikli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış geriışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Yayımcı ki ne denli derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık binası olması hasebiyle, projeye özel çkırmızıışma binalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çkırmızıışma çekimı oluşturarak, kârlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, vacip mütenasip çkırmızıışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir