Seo Analiz Bilgi

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Nite Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tamamlanmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her devran kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir kucaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dayanıklı kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak icabında anahtar lafız çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı konularını elan detaylı ve zir sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle uz bir SEO çaldatmaışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Dokumalır?
Kent kucaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel kucakeriklerimiz, harbi ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu çatlak suret ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda anayasa amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız kucakin süflida şehir kucaki SEO konularını zir sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar özlük kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı kucakeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Dokumalır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâl günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik tenha başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Peki dayanıklı kucakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan kucakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biriyi blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biriyi ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Araştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biriyi çatlakç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Sözcük Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en dobra kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas sarrafiyelık kabil zir sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere hafif ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir sarrafiyelıklarımızda behemehâl erek anahtar lafız ile sarrafiyelamamız botlara kucakerik üzerine uz bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı anlatım edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas sarrafiyelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak bir küme H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair sarrafiyelık etiketlerinden elan kebir olduğu kucakin bir sayfanın gerçek esas sarrafiyelığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bahis sarrafiyelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir sarrafiyelıklar ile anlatım edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve vesair zir sarrafiyelıklar ise yeniden essah bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabaı ve Kılıklı Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve boşuna bir şifre dokuması alegori harbi ve hafif taranabilir bir şifre dokuması ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa çabaı Nedir, Nite Artırılır
Sayfa hükümı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene kadar geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devran ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent çabaı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir küme devran selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devran yalnız temelı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör semtında Gzip yararlanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde yetiştirmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil biriyi dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; güçlü trafiğe ilgilı düşüt izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına iye anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise kucakerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Münasebetsiz halde kâr beklerken mazarrat görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, lüzumlu alanlarda vaziyet vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuz tarafıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında gerçek amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir hapishaneğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Balaban kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar geçen müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene kadar geçen müddet içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda essah indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen sarrafiyelıca parametreler; konu sarrafiyelıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, essah konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sahih dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına tarz harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli içli ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en kebir hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en kebir sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dilküşü güçlük yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir başka bileğteamülle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan içli davranılması gereken bahis olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler kucakin muhatara yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir sarrafiyekalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en kebir ve eleştiri hata burada sarrafiyelıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kesif ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar alegori, kaliteli ve güncel kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması hasebiyle, projeye özel çaldatmaışma dokumalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, teamüllemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, essah ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu reva çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size reva stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir