Seo Analiz Avrupa Amerika

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle geçmek üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Nasıl Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her devir kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent sinei optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar lügat aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı konularını elan detaylı ve ast kellelıklar halinde inceleyerek, elbette bol bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
Site sinei SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel sineeriklerimiz, harbi ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu aralık çehre ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda yapı taşı gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız sinein aşağıda kent sinei SEO konularını ast kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, doldurulma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece koca sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst sineeriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Metin gönülğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese günümüzde çok bileğalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik sessiz başına yeterli olmadı. Artık kaliteli ve natürel sineerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ tekst sineeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan sineerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz biraşırı aralıkç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece akildır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en uz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğalışveriştirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık kabil ast kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve ast kellelıklarımızda behemehâl nişane anahtar lügat ile kellelamamız botlara sineerik karşı bol bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı anlatım edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür kellelık etiketlerinden elan yüce evetğu sinein bir sayfanın töz anne kellelığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu kellelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu ast kellelıklar ile anlatım edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öbür ast kellelıklar ise gene namuslu bir hiyerarşide geçmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Gayretı ve Masum Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite puanınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve yararsız bir harf yapısı yerine harbi ve huzurlu taranabilir bir harf yapısı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu Gayretı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Konu ivintiı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Konu ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Gayretı Neden Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir tomar devir etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O devir sadece temelı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci yüzında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde hareket etmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde yapılabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabil biraşırı dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe rabıtlı ceninisakıt izole bant genişliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet kontaksına ehil takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise sineerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Olumsuz halde kâr beklerken pert rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, gerekli alanlarda arazi kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol kanatıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta töz amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa aşağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce gönülğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Koca sineerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene derece güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla bol idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında namuslu indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sahife kellelıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, namuslu sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına suret harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duyar ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en yüce hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en yüce sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, art dhuzurüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir sair bileğalışverişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan duyar davranılması gereken konu olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler sinein korku arz etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir kellekalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yüce ve eleştiri günah burada kellelıyor. SEO ile ilgili eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, iri ve kalitesiz sav sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar yerine, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişileri en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü yapısı olması dolayısıyla, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çalışma maksatı oluşturarak, alışverişlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, namuslu ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli tatminkâr çalışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir