Seo Anahtar Kelime Türkçe Dil Desteği

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Elbette Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli saksılı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yapmak üzere tüm taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Elbette Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her ahit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent midei optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst mideerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek icabında anahtar lügat araştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent midei ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, kesinlikle oflaz bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Gestaltlır?
Kent midei SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel mideeriklerimiz, hijyenik ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu ara cebin ve belirli saksılı taharri motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda temel amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız midein horda kent midei SEO mevzularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar özlük mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst mideeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Gestaltlır?
Metin yürekğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu kondisyon günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik bir başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Pekâlâ tekst mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan mideerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli araç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kondisyon, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Bazı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en aynalı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl saksılık kabilinden ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun saksılıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere ak ulaşılabilmesi namına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Başlangıçlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve ast saksılıklarımızda mutlaka hedef anahtar lügat ile saksılamamız botlara mideerik için oflaz bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı ifade edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl saksılığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta ansızın fazla H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür saksılık etiketlerinden elan mehabetli olduğu midein bir sayfanın nesep asıl saksılığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast mevzu saksılıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu ast saksılıklar ile ifade edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve öbür ast saksılıklar ise yeniden haklı bir hiyerarşide yapmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve şerif Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve fuzuli bir şifre kuruluşsı alegori hijyenik ve ak taranabilir bir şifre kuruluşsı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa Takatı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa yolı, yürekğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren ahit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Takatı Sebep Önemli?
Öncelikle kent yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan fazla ahit görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O ahit vakit kaybetmeden temelı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce sunucu yanında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde yaratmak alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

çokça Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent midein bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabilinden birbir hayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe demetlı ceninisakıt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet bağlantısına sahip sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise mideerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken ziyan müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, mukteza alanlarda önem saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçoflaz taçıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli yürekğin tezahür süresini ifade etmektedir. Makro mideerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl kadar geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği midein ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından oflaz algılanmasını ve taharri sonuçlarında haklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, haklı sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına erkân harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duyar ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en mehabetli hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en mehabetli nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dhuzurüşü zor yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir ayrıksı bileğteamülle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan duyar davranılması gereken mevzu olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler midein tehlike en etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir saksıkalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en mehabetli ve nazik yanlışlık burada saksılıyor. SEO ile ilgili zevat, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, tombul ve kalitesiz bilgi sitelerinden hileınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlantılar alegori, kaliteli ve gündeş mideerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış artışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması yüz, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, teamüllemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, haklı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza makul çhileışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir