Seo Anahtar Kelime Tavsiyeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli çıbanlı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her çağ kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site içi optimizasyonlar, fen yapı ve tekst içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar sözcük fasılaştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle eksiksiz bir SEO çallıkışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
Site içi SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel içeriklerimiz, sili ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu fasıla utanma ve belli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda kök hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız için dunda site içi SEO mevzularını ast çıbanlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız yazılar ne derece kaliteli ve tabii olursa, o derece eş içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst içeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Sağlam dâhilğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu kalıp hasetmüzde çok bileğişçilikti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik hareketsiz başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii içerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ tekst içeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz biraşırı fasılaç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kalıp, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en aynalı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişçiliktirebilirsiniz.

4- Serlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kabil ast çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Serlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları süresince geçerlidir. Serlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast çıbanlıklarımızda behemehâl uğur anahtar sözcük ile çıbanlamamız botlara içerik için eksiksiz bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden çokça H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür çıbanlık etiketlerinden elan makro evetğu için bir sayfanın esas temel çıbanlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast iş çıbanlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öbür ast çıbanlıklar ise tekrar yakınlarında bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Masum Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir şifre kuruluşsı alegori sili ve rahatlık taranabilir bir şifre kuruluşsı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Konu şiddetı, dâhilğin kullanıcı tarafından görüntülenene derece güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden çağ ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Güçı Münasebet Önemli?
Öncelikle site şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan çokça çağ kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O çağ takkadak temelı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör yöreında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu işçiliklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde yetiştirmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil biraşırı dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; ali trafiğe bandajlı düşüt izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlantısına ehil anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise içerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken hüsran müşahede durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, mukteza alanlarda mevki yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçeksiksiz taçıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en makro dâhilğin oluşma süresini rapor etmektedir. Majör içerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece güzeşte müddet içinde, sayfada kâin bileşenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene derece güzeşte müddet içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği için ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz vergilanmasını ve taharri neticelerinda yakınlarında indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; sahife çıbanlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, yakınlarında sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarik heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duygun ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en makro hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en makro sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, gelişememiş dyöreüşü emekli yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir sair bileğişçilikle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan duygun davranılması müstelzim iş olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler için korku bildirme etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir içerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir çıbankalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en makro ve kritik suç burada çıbanlıyor. SEO ile ilgili kişiler, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, sıkışık ve kalitesiz sava sitelerinden allıkınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu stil tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlantılar alegori, kaliteli ve gündeş içerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişsonra en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması yüz, projeye özel çallıkışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çallıkışma çekimı oluşturarak, işçiliklemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, yakınlarında ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza makul çallıkışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir