Seo Anahtar Kelime Sosyal Medya Adresleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Nasıl Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli temellı kurallar ile münasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her devir birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site midei optimizasyonlar, teknik yapı ve metin mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek gerekirse anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt temellıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yerinde bir SEO çallıkışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Gestaltlır?
Site midei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel mideeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu mesafe nedeniyle ve belirli temellı arama motoru etiketleridir. Site midei optimizasyonunda esas hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız midein dunda site midei SEO mevzularını alt temellıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız tasarlar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar şahıs mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin mideeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nasıl Gestaltlır?
Metanetli yürekğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu gidiş günümüzde çok değfiilti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik yegâne başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii mideerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki metin mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birşunca görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mabeyinştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birşunca mesafeç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yerinde değildir. Bunun en hoş denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değfiiltirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl temellık kabilinden alt temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı alt temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere erinçli ulaşılabilmesi namına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve alt temellıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar sözcük ile temellamamız botlara mideerik karşı yerinde bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına temellıklarımızı deyiş edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl temellığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden bir araba H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer temellık etiketlerinden elan eke evetğu midein bir sayfanın esas asıl temellığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa temellıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu alt temellıklar ile deyiş edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve diğer alt temellıklar ise yeniden rast bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Ak Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre örgüsı alegori eksiksiz ve erinçli taranabilir bir şifre örgüsı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nasıl Artırılır
Sahife gayretı, yürekğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife gayretını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site Momentumı Münasebet Önemli?
Öncelikle site gayretının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir araba devir kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O devir vakit kaybetmeden temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör semtında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu fiillemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde edinmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birşunca dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe rabıtalı ceninisakıt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ angajmansına iye anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise mideerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa gayretımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Huysuz halde kâr beklerken beis görme durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lüzumlu alanlarda mekân vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde taçıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç angajmanlara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna gereğince dundaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en eke yürekğin oluş süresini deyiş etmektedir. önemli mideerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Yani sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar güzeşte müddet içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine iye sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte müddet içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği midein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site midei SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde algılanmasını ve arama sonuçlarında rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; sayfa temellıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, rast sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına erkân açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok rafine ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en eke hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en eke sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dilküşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir farklı değfiille “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler midein tehlike sunma etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir temelkalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en eke ve eleştiri günah burada temellıyor. SEO ile ilgili eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, ağır ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan angajmanlar alegori, birinci sınıf ve aktüel mideerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en münasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık örgüsı olması yüz, projeye özel çallıkışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çallıkışma planı oluşturarak, fiillemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu münasip çallıkışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size münasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir