Seo Anahtar Kelime Son Dakika

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Nite Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sürdürmek üzere bütün arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her hengâm kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir karıni optimizasyonlar, uran yapı ve metanetli karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek iletmek icabında anahtar kelime antraktştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı konularını daha detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nasıl yararlı bir SEO çdüzenışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Gestaltlır?
şehir karıni SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel karıneriklerimiz, aydınlık ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu antrakt vecih ve belirli başlı arama motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda esas hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin bayağıda şehir karıni SEO konularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız makalelar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli koca karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli karıneriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Gestaltlır?
Metin hapishaneğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu kondisyon hasetmüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik uslu başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Peki metanetli karıneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan karınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birçok blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birçok antraktç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en berceste denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık kabil alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve alt başlıklarımızda kesinlikle garaz anahtar kelime ile başlamamız botlara karınerik üzerine yararlı bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı tabir edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden çokça H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge başlık etiketlerinden daha makro başüstüneğu karınin bir sayfanın gerçeklik ana başlığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu alt başlıklar ile tabir edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve özge alt başlıklar ise tekrar yakınlarında bir hiyerarşide sürdürmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Akman şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir harf bünyesı namına aydınlık ve kolaylıkla taranabilir bir harf bünyesı ile önlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sahife çabuklukı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Takatı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha çokça hengâm nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O hengâm elden temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör cepheında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu emeklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde edinmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabil birçok dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; güçlü trafiğe rabıtlı düşük bant vâsiliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ bağlanaksına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise karınerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabuklukımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken pert müşahede durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, lazım alanlarda yer düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını gülmeyen oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı yerıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek iletmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçeklik amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en makro hapishaneğin oluş süresini tabir etmektedir. Cesim karınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek iletmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli geçen müddet içinde, sayfada bulunan dahişenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene denli geçen müddet içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı algılanmasını ve arama neticelerinda yakınlarında indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve izahatı, dil etiketleri, yakınlarında sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına hız harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en makro hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en makro nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dkarşıüşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir diğer bileğemekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken mevzu olarak önmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler karınin korku genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir başkalarına referans iletmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en makro ve nazik kusur burada başlıyor. SEO ile ilgili zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, hummalı ve kalitesiz yüklem sitelerinden düzenınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlanaklar namına, kaliteli ve güncel karınerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma bünyelması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, emeklemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, yakınlarında ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım birebir çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size birebir stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir