Seo Anahtar Kelime Öneri Ve Tavsiye

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Nite Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile mutabık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yetişmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her dem nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent dâhili optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tesviye etmek icabında anahtar söz fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı konularını henüz detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, nite elleme bir SEO çallıkışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Bünyelır?
Kent dâhili SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel dâhileriklerimiz, sili ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu fasıla cebin ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda üs gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız dâhilin süflida kent dâhili SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız hatlar ne derece nitelikli ve saf olursa, o derece isim dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam dâhileriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Bünyelır?
Tekst dâhilğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki hasetmüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik yegâne başına yerinde olmadı. Imdi nitelikli ve saf dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Peki sağlam dâhileriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan dâhilerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Aralıkştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli fasılaç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak yerinde değildir. Bunun en kalburüstü kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlık gibi ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast başlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar söz ile başlamamız botlara dâhilerik için elleme bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı rapor edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten fazla H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair başlık etiketlerinden henüz oylumlu olduğu dâhilin bir sayfanın cins anne başlığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast iş başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast başlıklar ile rapor edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve sair ast başlıklar ise yeniden hakikat bir hiyerarşide yetişmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Ak şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir harf mimarisı namına sili ve erinç taranabilir bir harf mimarisı ile karşılaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sayfa güçı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayallenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Niye Önemli?
Öncelikle kent güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz fazla dem giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O dem yemeden içmeden bazı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör tarafında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve abes tüm karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde geçirmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birbir hayli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mürtefi trafiğe bağlamlı düşük izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ ilişkisına iye anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise dâhilerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken zarar müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, gerekli alanlarda mahal alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçelleme yanıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tesviye etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında cins amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu dâhilğin oluş süresini rapor etmektedir. önemli dâhilerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tesviye etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece sabık müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık müddet içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından elleme algılanmasını ve taharri neticelerinda hakikat indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, hakikat sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına suret harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli içli ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en oylumlu hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en oylumlu sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, anlayışsız dhuzurüşü zor yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir gayrı değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler dâhilin ateş yeryüzü etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir başkalarına referans tesviye etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en oylumlu ve eleştiri günah burada başlıyor. SEO ile ilgili kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, yoğun ve kalitesiz ses seda sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar namına, nitelikli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en mutabık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çallıkışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çallıkışma düşünceı oluşturarak, çalışmalemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hakikat ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli mutabık çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mutabık stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir