Seo Anahtar Kelime Nerede

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Elbette Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli esaslı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her saat nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve tekst kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek gerekirse anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı konularını henüz detaylı ve ast esaslıklar halinde inceleyerek, nasıl hayırlı bir SEO çdüzenışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Binalır?
Kent kucaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel kucakeriklerimiz, akman ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu meyan didar ve belli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda asliye gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız kucakin dunda şehir kucaki SEO konularını ast esaslıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız alfabelar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli isim kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst kucakeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Binalır?
Dimdik içeriğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu manzara günümüzde çok değmeslekti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik tek başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki tekst kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Elbette kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Gaye kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birokkalı meyanç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak yeterli değildir. Bunun en aldatıcı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeslektirebilirsiniz.

4- çıbanlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana esaslık üzere ast esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi adına içeriğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içre geçerlidir. çıbanlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve ast esaslıklarımızda mutlaka amaç anahtar sözcük ile esaslamamız botlara kucakerik üzerine hayırlı bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı söylem edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair esaslık etiketlerinden henüz yüce olduğu kucakin bir sayfanın asıl ana esaslığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu ast esaslıklar ile söylem edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve vesair ast esaslıklar ise tekrar essah bir hiyerarşide çıkmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Masumca şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir şifre strüktürsı namına akman ve keyif taranabilir bir şifre strüktürsı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sayfa ivintiı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren saat ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Yolı Ne Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz lüks saat giymek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O saat hemen bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu tarafında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu mesleklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde inşa etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir araba Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birokkalı dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe destelı bağan izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ bağlantısına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise kucakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Münasebetsiz halde fayda beklerken hüsran müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, mukteza alanlarda mahal düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını gerçek oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayırlı taçıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen asıl amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran dundaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce içeriğin oluş süresini söylem etmektedir. Mefret kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran girişinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana denli geçen süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı vergilanmasını ve kontrol neticelerinda essah indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, essah sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına minval harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en yüce hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yüce sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, anlayışsız dyamaçüşü müşkül yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir diğer değmeslekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması müstelzim bahis olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler kucakin tehlike sunma etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir esaskalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en yüce ve ciddi yanlışlık burada esaslıyor. SEO ile müteallik kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, derin ve kalitesiz haber sitelerinden düzenınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlantılar namına, nitelikli ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kadir ve satış peşışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması sebebiyle, projeye özel çdüzenışma strüktürlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, mesleklemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, essah ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza şık çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir