Seo Anahtar Kelime Nedir

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olgunlaşmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her hengâm kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent muhtevai optimizasyonlar, fen yapı ve metin muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek vermek icabında anahtar sözcük mabeyinştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent muhtevai ve dışı konularını henüz detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nite sağlıklı bir SEO çallıkışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
Kent muhtevai SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel muhtevaeriklerimiz, ak pak ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu mabeyin duluk ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. Kent muhtevai optimizasyonunda gerçek hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız muhtevain aşağıda kent muhtevai SEO konularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece erkek muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin muhtevaeriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Dimdik yürekğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu durum hasetmüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik yalnızca başına kifayetli olmadı. Artık kaliteli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Pekâlâ metin muhtevaeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan muhtevaerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Meyanştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birbunca mabeyinç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece usludır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en doğru denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık üzere alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve alt başlıklarımızda mutlaka gaye anahtar sözcük ile başlamamız botlara muhtevaerik karşı sağlıklı bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı tabir edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta ansızın bir küme H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki başlık etiketlerinden henüz kocaman evetğu muhtevain bir sayfanın kök ana başlığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa başlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu alt başlıklar ile tabir edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öteki alt başlıklar ise tekrar yakın bir hiyerarşide olgunlaşmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Akman Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir kod dokuması alegori ak pak ve kolaylıkla taranabilir bir kod dokuması ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sahife gayretı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sahife gayretını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Yolı Ne Önemli?
Öncelikle kent gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz bir küme hengâm kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hengâm elden bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör semtında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu meselelemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde gerçekleştirmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent muhtevain bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere birbunca dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mualla trafiğe bentlı düşük izole bant çokliği, hatalı database sorguları, düşük internet angajmansına iye anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise muhtevaerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife gayretımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde fayda beklerken beis müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, vacip alanlarda arz düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını önemlice oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı kenarıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek vermek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna nazaran aşağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman yürekğin oluş süresini tabir etmektedir. Eke muhtevaerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek vermek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana derece sabık müddet içerisinde, sayfada kâin bileşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik bileğerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık müddet içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği muhtevain ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent muhtevai SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla sağlıklı vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında yakın indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, yakın sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına hat heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duygun ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en kocaman hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en kocaman nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dhuzurüşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir sair bileğmeselele “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz duygun davranılması gereken sayfa olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler muhtevain korku genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir başkalarına referans vermek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kocaman ve nazik suç burada başlıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, dolu ve kalitesiz bilgi sitelerinden allıkınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu üslup saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan angajmanlar alegori, kaliteli ve güncel muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız dokuması olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, meselelemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakın ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip yarar çallıkışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yarar stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir