Seo Anahtar Kelime Neden Tercih Edilmedilir

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Ne Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli temellı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Ne Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her mevsim nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir muhtevai optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak icabında anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı konularını henüz detaylı ve alt temellıklar halinde inceleyerek, nite yerinde bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Binalır?
Site muhtevai SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, şerif ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu antrakt sebebiyle ve belli temellı arama motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda asıl gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain süflida şehir muhtevai SEO konularını alt temellıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makalelar ne derece nitelikli ve katıksız olursa, o derece erkek muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı muhtevaeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Binalır?
Metin hapishaneğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hesap günümüzde çok değustalıkti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik uslu başına kifayetli olmadı. Imdi nitelikli ve katıksız muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Evet dayanıklı muhtevaeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan muhtevaerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat çatlakştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birfena antraktç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hesap, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak kifayetli değildir. Bunun en balkı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değustalıktirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl temellık kadar alt temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları süresince geçerlidir. Saksılıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve alt temellıklarımızda kesinlikle nişane anahtar söz ile temellamamız botlara muhtevaerik üzerine yerinde bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına temellıklarımızı rapor edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl temellığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak aşkın H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair temellık etiketlerinden henüz koca evetğu muhtevain bir sayfanın gerçeklik asıl temellığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt laf temellıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu alt temellıklar ile rapor edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve sair alt temellıklar ise gine doğru bir hiyerarşide cereyan etmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Ak Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf kuruluşsı yerine şerif ve huzur taranabilir bir harf kuruluşsı ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Ne Zaitrılır
Konu takatı, hapishaneğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden mevsim ile de ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz aşkın mevsim takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O mevsim çabucak bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör yönında Gzip kullanımı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu ustalıklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde yapıp etmek yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birfena dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe destelı düşük bant çokliği, hatalı database sorguları, düşük internet irtibatsına ehil anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise muhtevaerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, ilişkin dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu takatımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, mukteza alanlarda mekân saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde yanıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte gerçeklik amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna için süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koca hapishaneğin tezahür süresini rapor etmektedir. Koca muhtevaerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl derece sabık süre içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene derece sabık süre içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği muhtevain ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde kazançlanmasını ve arama neticelerinda doğru indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; konu temellıkları ve izahatı, dil etiketleri, doğru konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına reviş açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli hassas ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en koca hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en koca nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dkarşıüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir diğer değustalıkle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz hassas davranılması gereken laf olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler muhtevain ateş en etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir temelkalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en koca ve eleştiri yanılma burada temellıyor. SEO ile ilişkin kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, iri ve kalitesiz selen sitelerinden hileınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu hava katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan irtibatlar yerine, nitelikli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Yayımcı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çhileışma planı oluşturarak, ustalıklemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, doğru ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza usturuplu çhileışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir