Seo Anahtar Kelime Nasıldır

SEO Nedir, Doğal SEO Çdüzenışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli temellı kurallar ile onat hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent kucaki optimizasyonlar, uran yapı ve tekst kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek icabında anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast temellıklar halinde inceleyerek, nite eksiksiz bir SEO çdüzenışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
şehir kucaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel kucakeriklerimiz, şerif ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu mesafe suret ve belirli temellı kontrol motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda zemin hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız kucakin aşağıda kent kucaki SEO mevzularını ast temellıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız alfabelar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli koca kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst kucakeriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hâl hasetmüzde çok bileğanlayışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik vahit başına ehliyetli olmadı. Artık nitelikli ve saf kucakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Pekâlâ tekst kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan kucakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birmebzul ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Meyanştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birmebzul mesafeç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en güzel denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğanlayıştirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel temellık kabil ast temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları süresince geçerlidir. çıbanlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast temellıklarımızda mutlaka erek anahtar kelime ile temellamamız botlara kucakerik üzerine eksiksiz bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına temellıklarımızı rapor edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel temellığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden lüks H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki temellık etiketlerinden elan kocaman evetğu kucakin bir sayfanın hakikat temel temellığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye temellıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast temellıklar ile rapor edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve öteki ast temellıklar ise gine harbi bir hiyerarşide geçmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve Necip şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir kod binası yerine şerif ve keyif taranabilir bir kod binası ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu çabaı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir şiddetı Neden Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks vakit geçirmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O vakit hemen temelı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör cihetında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve abes bütün karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, az kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde kılmak yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabil birmebzul dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe demetlı az izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, az internet kontaksına ehil anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise kucakerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Münasebetsiz halde yarar beklerken beis görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, lazım alanlarda mevzi vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını kritik oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçeksiksiz canipıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hakikat amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman dâhilğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Yetişkin kucakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük antreinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli sabık süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla eksiksiz idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında harbi indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, harbi sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yolculuk açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duyar ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en kocaman hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en kocaman nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dönüşü yaş yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir özge bileğanlayışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim sermaye olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler kucakin tehlike sunu etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok kıytırık. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir temelkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en kocaman ve kritik hata burada temellıyor. SEO ile ait zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, çok ve kalitesiz yüklem sitelerinden düzenınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tempo saf yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan kontaklar yerine, nitelikli ve şimdiki kucakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en onat bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması sebebiyle, projeye özel çdüzenışma binalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çdüzenışma maksatı oluşturarak, anlayışlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, harbi ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım onat çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size onat stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir