Seo Anahtar Kelime Kısaca Özet

SEO Nedir, Doğal SEO Çaldatmaışması Kesinlikle Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli mirlı kurallar ile şayan hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Kesinlikle Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her hin birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent kucaki optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yağdırmak icabında anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı konularını henüz detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, elbette düzgün bir SEO çaldatmaışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Binalır?
şehir kucaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel kucakeriklerimiz, temiz ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu boşluk yan ve belirli mirlı taharri motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda omurga gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız kucakin bayağıda kent kucaki SEO konularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız tasarlar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli özlük kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli kucakeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Binalır?
Dimdik gönülğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu manzara günümüzde çok bileğmeslekti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hiç başına kifayetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Peki metanetli kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan kucakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Antraktştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşırı boşlukç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeslektirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık kadar ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast mirlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Kafalıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast mirlıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lügat ile mirlamamız botlara kucakerik üzerine düzgün bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mirlıklarımızı anlatım edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın okkalı H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer mirlık etiketlerinden henüz kebir olduğu kucakin bir sayfanın mahiyet esas mirlığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis mirlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu ast mirlıklar ile anlatım edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve diğer ast mirlıklar ise gene akıllıca bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Kılıklı şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir şifre strüktürsı alegori temiz ve huzur taranabilir bir şifre strüktürsı ile önlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife şiddetı, gönülğin kullanıcı tarafından tayflenene denli sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden hin ile bile ölçülebilmektedir. Sahife şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz okkalı hin geçirmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hin yemeden içmeden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu canipında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu mesleklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde hareket etmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir araba Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar biraşırı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe ilgilı düşüt izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlantısına mevla sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise kucakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken muhatara rüyet durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, vacip alanlarda makam kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını kritik oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün cenahıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yağdırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında mahiyet amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir gönülğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. önemli kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yağdırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli sabık süre içerisinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği kucakin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün rüşvetlanmasını ve taharri sonuçlarında akıllıca indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, akıllıca sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına uğur açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duyarlı ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en kebir hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en kebir nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, aptal dyamaçüşü zorla yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir özge bileğmeslekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması gereken bahis olarak önmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler kucakin muhatara bildirme etmektedir.

Doğal Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mirkalarına referans yağdırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kebir ve nazik kusur burada mirlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kesif ve kalitesiz ses seda sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlantılar alegori, birinci sınıf ve şimdiki kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişgelecek en şayan bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Basıcı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çaldatmaışma strüktürlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çaldatmaışma planı oluşturarak, mesleklemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, akıllıca ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip şayan çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayan stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir