Seo Anahtar Kelime Kaynakça

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli esaslı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her ahit birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent kucaki optimizasyonlar, uran yapı ve metin kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak sağlıklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek icabında anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı konularını elan detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, kesinlikle kazançlı bir SEO çkızılışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
Kent kucaki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel kucakeriklerimiz, ak pak ve hızlı harf örgüsı, kullanıcı dostu mesafe taraf ve belli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda asıl hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin süflida kent kucaki SEO konularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız yazılar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar isim kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin kucakeriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Tekst gönülğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu vaziyet günümüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik yekta başına yeterli olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Evet metin kucakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Araştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz biraşırı mesafeç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu vaziyet, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akildır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yeterli değildir. Bunun en şiddetli aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Serlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas esaslık gibi madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Serlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Serlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve madun esaslıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar kelime ile esaslamamız botlara kucakerik için kazançlı bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı dışa vurum edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas esaslığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden lüks H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka esaslık etiketlerinden elan cesim evetğu kucakin bir sayfanın temel esas esaslığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa esaslıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun esaslıklar ile dışa vurum edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve başka madun esaslıklar ise gine sağlıklı bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Arı Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir harf örgüsı alegori ak pak ve fariğ taranabilir bir harf örgüsı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa ivintiı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden ahit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Neden Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks ahit yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O ahit hoppadak bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör yerında Gzip kullanımı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu çalışmalemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde ifa etmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi biraşırı dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe ilişkilı sakıt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlantısına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise kucakerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Suratsız halde fayda beklerken beis müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sağlıklı indirdiğinde, lazım alanlarda arz düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını güvenilir oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı canipıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim gönülğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Koskocaman kucakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar geçen süre içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin sağlıklı boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik değerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı algılanmasını ve kontrol neticelerinda sağlıklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, sağlıklı sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına minval açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli hassas ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en cesim hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en cesim nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dilküşü güçlük yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkızılışmalara, bir sair değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sağlıklı orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan hassas davranılması müstelzim sayfa olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler kucakin muhatara en etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir esaskalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en cesim ve eleştiri pot burada esaslıyor. SEO ile ilişkin kişiler, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, şişman ve kalitesiz yüklem sitelerinden kızılınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan bağlantılar alegori, birinci sınıf ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has örgüsı olması dolayısıyla, projeye özel çkızılışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sağlıklı bir çkızılışma maksatı oluşturarak, çalışmalemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, sağlıklı ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lazım mütenasip çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mütenasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir