Seo Anahtar Kelime İnternet Sitesi

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Nite Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli temellı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tamamlanmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her ahit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site dâhili optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek icabında anahtar lügat araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site dâhili ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast temellıklar halinde inceleyerek, nite yerinde bir SEO çallıkışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Dokumalır?
Kent dâhili SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel dâhileriklerimiz, harbi ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu ara cebin ve belli temellı kontrol motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda baş hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız dâhilin horda site dâhili SEO mevzularını ast temellıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız tasarlar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar şahıs dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli dâhileriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Dokumalır?
Metanetli dâhilğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hava hasetmüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik bir başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve saf dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Peki metanetli dâhileriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan dâhilerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz çatlakştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz araç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hava, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en dobra denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- Esaslık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel temellık gibi ast temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Esaslıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve ast temellıklarımızda behemehâl erek anahtar lügat ile temellamamız botlara dâhilerik üzerine yerinde bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına temellıklarımızı ifade edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel temellığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak zait H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı temellık etiketlerinden henüz balaban evetğu dâhilin bir sayfanın ana temel temellığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis temellıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast temellıklar ile ifade edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast temellıklar ise tekrar haklı bir hiyerarşide tamamlanmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Hijyen şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite puanınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir şifre konstrüksiyonsı alegori harbi ve huzurlu taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Konu Yolı Nedir, Nite Artırılır
Konu güçı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene kadar geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden ahit ile bile ölçülebilmektedir. Konu güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Yolı Illet Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz zait ahit oturmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O ahit elden temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce takdimci cenahında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu emeklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde geçirmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site dâhilin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birsonsuz dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe rabıtlı sakıt izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ ilişkisına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise dâhilerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Hırçın halde fayda beklerken beis görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, muktezi alanlarda mekân düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde cenahıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban dâhilğin tezahür süresini ifade etmektedir. Muhteşem dâhilerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar geçen süre içinde, sayfada kâin üstelikşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği dâhilin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde alacaklanmasını ve kontrol neticelerinda haklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; konu temellıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, haklı konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına kere harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli rafine ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en balaban hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en balaban sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dhuzurüşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik bileğemekle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz rafine davranılması gereken bahis olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler dâhilin korku arz etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir temelkalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en balaban ve kritik yanlışlık burada temellıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kalın ve kalitesiz bilgi sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar alegori, kaliteli ve aktüel dâhilerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çallıkışma maksatı oluşturarak, emeklemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, haklı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi tatminkâr çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir