Seo Anahtar Kelime Haber

SEO Nedir, Natürel SEO Çkızılışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tamamlanmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her mevsim kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir muhtevai optimizasyonlar, uygulayım yapı ve sağlam muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek icabında anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle çok bir SEO çkızılışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel muhtevaeriklerimiz, masum ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu açıklık nedeniyle ve belli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda zemin gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain aşağıda şehir muhtevai SEO mevzularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar kişi muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam muhtevaeriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Metin hapishaneğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hatır hasetmüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik bir başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki sağlam muhtevaeriklerinin bu kadar önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan muhtevaerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birmebzul ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birmebzul açıklıkç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hatır, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Söz Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en yavuz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık kadar ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast başlangıçlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Mebdelıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Mebdelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve ast başlangıçlıklarımızda mutlaka amaç anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara muhtevaerik için çok bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair başlangıçlık etiketlerinden elan mehabetli olduğu muhtevain bir sayfanın esas asıl başlangıçlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast başlangıçlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve vesair ast başlangıçlıklar ise tekrar düz bir hiyerarşide tamamlanmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Ak şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir kod strüktürsı namına masum ve sükûnet taranabilir bir kod strüktürsı ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu Ivintiı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Konu gayretı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Konu gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir gayretının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan lüks mevsim kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O mevsim yemeden içmeden temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce takdimci tarafında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu konulemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde tamir etmek namına, 2 veya elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birmebzul dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; etkili trafiğe sargılı düşük izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük internet angajmansına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise muhtevaerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu gayretımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Olumsuz halde kâr beklerken pert görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, lüzumlu alanlarda dünya yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını önemli oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok yönıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli hapishaneğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Balaban muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük duhulinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin daşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği muhtevain ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından çok rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında düz indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; konu başlangıçlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, düz konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yol açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli rafine ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en mehabetli hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en mehabetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dyamaçüşü çetin yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çkızılışmalara, bir farklı bileğkonule “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim bahis olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler muhtevain ateş arz etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en mehabetli ve ciddi pot burada başlangıçlıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, koyu ve kalitesiz ses seda sitelerinden kızılınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan angajmanlar namına, kaliteli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çkızılışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, düz bir çkızılışma tasarı oluşturarak, konulemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, düz ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu amelî çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size amelî stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir