Seo Anahtar Kelime Güncel Bilgi

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Kesinlikle Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli temellı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sürdürmek üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Kesinlikle Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent dâhili optimizasyonlar, yöntem yapı ve metanetli dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak icabında anahtar söz boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı konularını elan detaylı ve madun temellıklar halinde inceleyerek, nasıl uz bir SEO çkızılışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Gestaltlır?
Site dâhili SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel dâhileriklerimiz, masum ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu boşluk nedeniyle ve belli temellı arama motoru etiketleridir. Site dâhili optimizasyonunda taban amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin bayağıda kent dâhili SEO konularını madun temellıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız alfabelar ne denli kaliteli ve tabii olursa, o denli zat dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli dâhileriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Gestaltlır?
Sağlam içeriğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu mevki günümüzde çok değhizmetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik hiçbir başına kifayetli olmadı. çıktı kaliteli ve tabii dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Evet metanetli dâhileriklerinin bu denli önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan dâhilerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşırı boşlukç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak kifayetli değildir. Bunun en uz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değhizmettirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl temellık kadar madun temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Mebdelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve madun temellıklarımızda mutlaka uğur anahtar söz ile temellamamız botlara dâhilerik üzerine uz bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına temellıklarımızı anlatım edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl temellığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten bir küme H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka temellık etiketlerinden elan şanlı olduğu dâhilin bir sayfanın ana asıl temellığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus temellıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu madun temellıklar ile anlatım edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve başka madun temellıklar ise gine muhik bir hiyerarşide sürdürmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Aydınlık Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve boşuna bir kod bünyesı yerine masum ve refahlı taranabilir bir kod bünyesı ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa hızı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren vakit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hızını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Süratı Illet Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir küme vakit giyinmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O vakit sadece bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu canipında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu hizmetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde akdetmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar biraşırı dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe ilgilı bağan bant kocaliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ angajmansına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise dâhilerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Kontra halde kâr beklerken muhatara rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, lazım alanlarda belde saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını resmî oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz yüzıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara örutubet veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna göre bayağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı içeriğin tezahür süresini anlatım etmektedir. Kebir dâhilerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli geçen süre içinde, sayfada mevcut daşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine malik olmayan görseller, konu yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site dâhili SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz kazançlanmasını ve arama neticelerinda muhik indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; konu temellıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, muhik konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yolculuk heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en şanlı hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en şanlı nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dcivarüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir başka değhizmetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan duygulu davranılması müstelzim husus olarak katmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara en etmektedir.

Doğal Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir temelkalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en şanlı ve eleştiri teltik burada temellıyor. SEO ile ait zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, ağır ve kalitesiz haber sitelerinden kızılınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan angajmanlar yerine, kaliteli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, kadir ve satış artışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has bünyesı olması yüz, projeye özel çkızılışma bünyelması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çkızılışma tasavvurı oluşturarak, hizmetlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, muhik ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lazım birebir çkızılışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size birebir stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir