Seo Anahtar Kelime Göstergeleri

SEO Nedir, Tabii SEO Çalışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile yaraşır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Nite Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her çağ kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek icabında anahtar sözcük aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette çok bir SEO çalışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bâtıneriklerimiz, pak ve hızlı harf binası, kullanıcı dostu aralık sima ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda omurga amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bâtınin süflida şehir bâtıni SEO mevzularını madun çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız yazılar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar şahsiyet bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli bâtıneriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu pozisyon günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik hareketsiz başına ehliyetli olmadı. Imdi kaliteli ve tabii bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Evet metanetli bâtıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan bâtınerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birçok blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birçok görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Antraktştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birçok aralıkç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu pozisyon, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana çıbanlık kadar madun çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı madun çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Temellıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Temellıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun çıbanlıklarımızda behemehâl maksat anahtar sözcük ile çıbanlamamız botlara bâtınerik üzerine çok bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana çıbanlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın aşkın H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı çıbanlık etiketlerinden elan majör başüstüneğu bâtınin bir sayfanın ana ana çıbanlığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus çıbanlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun çıbanlıklar ise gine rast bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Duru şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir harf binası yerine pak ve palas taranabilir bir harf binası ile önlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Nite Artırılır
Sahife ivintiı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir Hükümı Niye Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan aşkın çağ yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O çağ hemen temelı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci yerında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde ifa etmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde binalabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar birçok dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüksek trafiğe demetlı düşüt izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ angajmansına ehil takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise bâtınerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken mazarrat görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, vacip alanlarda arz düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını resmî oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeççok huzurıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en majör gönülğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Kocaman bâtınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar sabık süre içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bâtınin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok idraklanmasını ve arama sonuçlarında rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, rast konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sahih binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına reviş açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyar ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en majör hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en majör nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çalışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dkatüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir farklı bileğteamülle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan duyar davranılması gereken husus olarak önmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler bâtınin tehlike bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir çıbankalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en majör ve eleştiri hata burada çıbanlıyor. SEO ile müntesip kişiler, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkışık ve kalitesiz bilgi sitelerinden alınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu üslup tabii yollardan alınmayan ve ücretli alınan angajmanlar yerine, kaliteli ve aktüel bâtınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en yaraşır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, onur ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması dolayısıyla, projeye özel çalışma binalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çalışma niyetı oluşturarak, teamüllemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip yaraşır çalışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşır stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir