Seo Anahtar Kelime Full İndir Yükle

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Kesinlikle Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle geçmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her çağ nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir midei optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst mideerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir midei ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir başlıklar halinde inceleyerek, ne oflaz bir SEO çallıkışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Yapılır?
Kent midei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel mideeriklerimiz, safi ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu antrakt surat ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda yapı taşı gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız midein kötüda şehir midei SEO mevzularını zir başlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız makaslamaklar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli isim mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst mideeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Yapılır?
Metanetli dâhilğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu yer günümüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik bir başına yerinde olmadı. Daha çok nitelikli ve saf mideerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Peki tekst mideeriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan mideerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgeniş blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birgeniş antraktç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en yalabık muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık kabilinden zir başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi midein ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları süresince geçerlidir. Kafalıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve zir başlıklarımızda behemehâl erek anahtar sözcük ile başlamamız botlara mideerik için oflaz bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı anlatım edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta takkadak çokça H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair başlık etiketlerinden henüz majör başüstüneğu midein bir sayfanın temel esas başlığının anlaşılması dair dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir mevzu başlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu zir başlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve vesair zir başlıklar ise yeniden essah bir hiyerarşide geçmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Ak Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre mimarisı yerine safi ve huzur taranabilir bir şifre mimarisı ile katlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Sahife momentumı, dâhilğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Takatı Illet Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz çokça çağ kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O çağ yalnız bazı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci doğrultuında Gzip kullanımı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, az kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde yapmak yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Lüks Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir midein bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birgeniş dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüksek trafiğe demetlı az izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, az internet temassına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise mideerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa momentumımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken zarar rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, gerekli alanlarda ülke yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ciddi oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz semtıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince kötüdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en majör dâhilğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Balaban mideerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük antreinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği midein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından oflaz algılanmasını ve taharri neticelerinda essah indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, essah sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına minval açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en majör hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en majör nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları sabitleme eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dyamaçüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir özge bileğmedarımaişetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması müstelzim mevzu olarak katmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler midein tehlike arz etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başkalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en majör ve nazik yanılgı burada başlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, derin ve kalitesiz yüklem sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar yerine, nitelikli ve aktüel mideerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü mimarisı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, medarımaişetlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, essah ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli şayeste çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir