Seo Anahtar Kelime Faydaları Ve Zararları

SEO Nedir, Tabii SEO Çaldatmaışması Nite Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her mevsim birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site deruni optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak sadık ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her mevsim başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı konularını elan detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, nite güzel bir SEO çaldatmaışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Kuruluşlır?
Site deruni SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel deruneriklerimiz, temiz ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu antrakt taraf ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda kök amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız derunin süflida site deruni SEO konularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız tasarlar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar özlük deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam deruneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Kuruluşlır?
Sağlam gönülğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gidişat günümüzde çok değmeseleti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik hiçbir başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Evet sağlam deruneriklerinin bu kadar önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan derunerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biryoğun blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biryoğun görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biryoğun antraktç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak yerinde değildir. Bunun en yalabık kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeseletirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne mirlık üzere ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir mirlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi adına gönülğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve ast mirlıklarımızda mutlaka nişane anahtar sözcük ile mirlamamız botlara derunerik karşı güzel bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mirlıklarımızı rapor edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten fazla H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı mirlık etiketlerinden elan makro olduğu derunin bir sayfanın kaynak anne mirlığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu ast mirlıklar ile rapor edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast mirlıklar ise yine sadık bir hiyerarşide bulunmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Berrak şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre dokuması yerine temiz ve keyif taranabilir bir şifre dokuması ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sayfa çabuklukı, gönülğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabuklukı Münasebet Önemli?
Öncelikle site çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan fazla mevsim yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O mevsim hemen temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce takdimci yakaında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu meselelemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde geçirmek yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları üzere biryoğun dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe destelı düşük bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşük internet temassına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayıcınız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise derunerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Olumsuz halde yarar beklerken pert görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sadık indirdiğinde, gerekli alanlarda iz düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını resmî oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel huzurıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kaynak amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en makro gönülğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Mehabetli derunerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne kadar geçen müddet içinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin sadık boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar geçen müddet içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel vergilanmasını ve taharri sonuçlarında sadık indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, sadık konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına reviş açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli santimantal ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en makro nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dyamaçüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir farklı değmeselele “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sadık orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan santimantal davranılması gereken husus olarak katmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler derunin tehlike sunma etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok süssüz. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mirkalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en makro ve eleştiri günah burada mirlıyor. SEO ile müteallik kişiler, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, ağır ve kalitesiz sava sitelerinden aldatmaınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan temaslar yerine, birinci sınıf ve gündeş derunerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız dokuması olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma dokumalması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sadık bir çaldatmaışma tasavvurı oluşturarak, meselelemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sadık ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli isabetli çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir