Seo Anahtar Kelime Detaylar

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yürütmek üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her hengâm kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, beceri yapı ve sağlam içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar lafız aralıkştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle hayır bir SEO çallıkışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Site içi SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel içeriklerimiz, safi ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu aralık nedeniyle ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda temel gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için süflida kent içi SEO mevzularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece insan içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam içeriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Dimdik derunğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kalıp hasetmüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik sessiz başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size veri verdik. Peki sağlam içeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nasıl içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan içerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mabeyinştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz biraşırı aralıkç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kalıp, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak kifayetli değildir. Bunun en oflaz kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Mirlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlangıçlık gibi madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere fariğ ulaşılabilmesi yerine derunğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Mirlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun başlangıçlıklarımızda kesinlikle erek anahtar lafız ile başlangıçlamamız botlara içerik üzerine hayır bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı anlatım edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlangıçlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden aşkın H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka başlangıçlık etiketlerinden henüz mefret evetğu için bir sayfanın soy temel başlangıçlığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bahis başlangıçlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu madun başlangıçlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve başka madun başlangıçlıklar ise tekrar sevap bir hiyerarşide yürütmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Sili şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir kod örgüsı yerine safi ve fariğ taranabilir bir kod örgüsı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife şiddetı Nedir, Nasıl Artırılır
Sahife süratı, derunğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden hengâm ile de ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site şiddetı Illet Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz aşkın hengâm yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hengâm sadece temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör kanatında Gzip tasarrufı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu aksiyonlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde geçirmek yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent için bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi biraşırı dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe ilişkilı düşüt bant genişliği, hatalı database sorguları, düşüt internet irtibatsına mevla anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise içerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, ilişkin dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Huysuz halde fayda beklerken pert görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, lazım alanlarda ülke meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını gülmeyen oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayır huzurıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte soy amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret derunğin tekevvün süresini anlatım etmektedir. Makro içerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük antreinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği için ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır vergilanmasını ve taharri sonuçlarında sevap indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sevap sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına hız harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en mefret hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mefret nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dcivarüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir farklı değaksiyonle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması müstelzim bahis olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler için tehlike yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir içerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mefret ve ciddi teltik burada başlangıçlıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, sıkışık ve kalitesiz yüklem sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar yerine, kaliteli ve aktüel içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kredi ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık örgüsı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çallıkışma düşünceı oluşturarak, aksiyonlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sevap ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım yönlü çallıkışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir