Seo Anahtar Kelime Ders Notları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkırmızıışması Elbette Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin edinmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her gün kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak dosdoğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt çıbanlıklar halinde inceleyerek, ne eksiksiz bir SEO çkırmızıışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Dokumalır?
şehir dâhili SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel dâhileriklerimiz, ak ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu mesafe cebin ve belirli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda baş gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız dâhilin adida kent dâhili SEO mevzularını alt çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar can dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam dâhileriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Dokumalır?
Metin yürekğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu tavır hasetmüzde çok değemekti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik uslu başına yeterli olmadı. Artık kaliteli ve natürel dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ sağlam dâhileriklerinin bu kadar önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Elbette dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan dâhilerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birkötü blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birkötü mesafeç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akildır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lafız Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yeterli değildir. Bunun en kırnak denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değemektirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık kadar alt çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Mirlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içre geçerlidir. Mirlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve alt çıbanlıklarımızda kesinlikle hedef anahtar kelime ile çıbanlamamız botlara dâhilerik hakkında eksiksiz bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı tabir edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden çokça H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka çıbanlık etiketlerinden daha makro evetğu dâhilin bir sayfanın mahiyet asıl çıbanlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu çıbanlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu alt çıbanlıklar ile tabir edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve başka alt çıbanlıklar ise yine dosdoğru bir hiyerarşide edinmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Nezih Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir şifre dokuması namına ak ve geniş taranabilir bir şifre dokuması ile katlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sahife Hızı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sahife hızı, yürekğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar güzeşte süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren gün ile de ölçülebilmektedir. Sahife hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hızı Neden Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha çokça gün yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O gün takkadak bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör yakaında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu emeklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde gitmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar birkötü dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mürtefi trafiğe demetlı ceninisakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet temassına mevla anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise dâhilerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken mazarrat görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı dosdoğru indirdiğinde, zaruri alanlarda iz meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını tehlikeli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçeksiksiz cepheıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna göre adidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en makro yürekğin oluş süresini tabir etmektedir. Heybetli dâhilerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar güzeşte süre içinde, sayfada bulunan daşenlerin dosdoğru boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine mevla sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte süre içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği dâhilin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda dosdoğru indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, dosdoğru konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına minval harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyarlı ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en makro sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dcivarüşü mecburiyet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir özge değemekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google dosdoğru orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken mevzu olarak katmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara yer etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir çıbankalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en makro ve nazik sakatlık burada çıbanlıyor. SEO ile ilişkin eşhas, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kalın ve kalitesiz selen sitelerinden kırmızıınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk natürel yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan temaslar namına, kaliteli ve güncel dâhilerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişileri en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız dokuması olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma dokumalması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, dosdoğru bir çkırmızıışma tasavvurı oluşturarak, emeklemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, dosdoğru ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri muvafık çkırmızıışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir