Seo Anahtar Kelime Blog

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Nite Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli kafalı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olgunlaşmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Nite Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her devir birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak çın ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını henüz detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle eksiksiz bir SEO çalışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Binalır?
Kent içi SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının abat gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, duru ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu meyan yan ve belli kafalı kontrol motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda taban hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız için süflida kent içi SEO konularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve saf olursa, o denli isim içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin içeriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Binalır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hava günümüzde çok bileğaksiyonti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik vahit başına ehliyetli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ metin içeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan içerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birçok blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Araştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birçok meyanç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Kelime Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en ömre bedel muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğaksiyontirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kafalık kabilinden madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere abat ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve madun kafalıklarımızda behemehâl uğur anahtar sözcük ile kafalamamız botlara içerik karşı eksiksiz bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı söyleyiş edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak bir araba H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer kafalık etiketlerinden henüz yüce olduğu için bir sayfanın nesep asıl kafalığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun mevzu kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu madun kafalıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve diğer madun kafalıklar ise yine çın bir hiyerarşide olgunlaşmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Duru Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir kod örgüsı yerine duru ve abat taranabilir bir kod örgüsı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa hızı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devir ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Gayretı Illet Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz bir araba devir selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O devir hemen temelı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci tarafında Gzip tasarrufı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu aksiyonlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde ika etmek yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birçok dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; erdemli trafiğe destelı bağan bant makroliği, hatalı database sorguları, bağan internet kontaksına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise içerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hızımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Kontra halde kâr beklerken muhatara rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı çın indirdiğinde, vacip alanlarda yan meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını gerçek oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçeksiksiz tarafıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında nesep amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa süflidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce hapishaneğin tekevvün süresini söyleyiş etmektedir. Kebir içerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin çın boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği için ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla eksiksiz alacaklanmasını ve kontrol neticelerinda çın indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, çın sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Güzel örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına minval harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli rafine ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en yüce hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en yüce sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dyöreüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çalışmalara, bir gayrı bileğaksiyonle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google çın orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz rafine davranılması gereken mevzu olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler için tehlike genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yüce ve nazik pot burada kafalıyor. SEO ile müteallik zevat, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, sıkı ve kalitesiz sava sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar yerine, birinci sınıf ve gündeş içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişgelecek en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması nedeniyle, projeye özel çalışma örgülması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, çın bir çalışma planı oluşturarak, aksiyonlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, çın ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip akla yatkın çalışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir