Seo Anahtar Kelime Bilgi

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çtuzakışması Elbette Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her bugün kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir dâhili optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her bugün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar söz çatlakştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı konularını elan detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, elbette bol bir SEO çtuzakışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
Kent dâhili SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel dâhileriklerimiz, pak ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu çatlak yüz ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin dunda şehir dâhili SEO konularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız tasarlar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece can dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı dâhileriklerimiz derece önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Metin gönülğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik tenha başına yerinde olmadı. çıktı kaliteli ve natürel dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Peki dayanıklı dâhileriklerinin bu derece önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan dâhilerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Araştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birmebzul çatlakç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu keyfiyet, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak yerinde değildir. Bunun en berceste denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık gibi madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere rahatlık ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve madun kellelıklarımızda behemehâl amaç anahtar söz ile kellelamamız botlara dâhilerik karşı bol bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı anlatım edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak bir araba H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair kellelık etiketlerinden elan oylumlu başüstüneğu dâhilin bir sayfanın cins anne kellelığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş kellelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu madun kellelıklar ile anlatım edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve vesair madun kellelıklar ise gene gerçek bir hiyerarşide sürdürmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Arı Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite puanınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir harf gestaltsı alegori pak ve rahatlık taranabilir bir harf gestaltsı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sayfa süratı, gönülğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren bugün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Neden Önemli?
Öncelikle şehir süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir araba bugün görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O bugün hoppadak bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör doğrultuında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu konulemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde olmak alegori, 2 veya elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde gestaltlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi birmebzul dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe bağlamlı sakıt bant makroliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ irtibatsına sahip anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise dâhilerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu süratımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Ters halde fayda beklerken mazarrat rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, mukteza alanlarda konum alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını güvenilir oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçbol yüzıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu gönülğin oluş süresini anlatım etmektedir. Mefret dâhilerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük duhulinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece sabık süre içinde, sayfada kâin daşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene derece sabık süre içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği dâhilin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından bol kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında gerçek indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve izahatı, gönül etiketleri, gerçek konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına teknik açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duygun ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en oylumlu hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en oylumlu sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, anlayışsız dönüşü güçlük yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir diğer değkonule “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan duygun davranılması gereken iş olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler dâhilin ateş arz etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir kellekalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve eleştiri teltik burada kellelıyor. SEO ile ait zevat, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, tombul ve kalitesiz sava sitelerinden tuzakınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil natürel yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan irtibatlar alegori, kaliteli ve aktüel dâhilerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne derece etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması haysiyetiyle, projeye özel çtuzakışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çtuzakışma maksatı oluşturarak, konulemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, gerçek ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza müsait çtuzakışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size müsait stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir