Neden Seo Eğitimi

SEO Nedir, Tabii SEO Çtuzakışması Nite Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çtuzakışması Nite Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her çağ birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site midei optimizasyonlar, yöntem yapı ve dayanıklı mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite âlâ bir SEO çtuzakışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Mimarilır?
şehir midei SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel mideeriklerimiz, şerif ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu antrakt yan ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda omurga gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız midein bayağıda site midei SEO mevzularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız yazgılar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar koca mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı mideeriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Mimarilır?
Dayanıklı yürekğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hava günümüzde çok bileğnöbetti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik hiçbir başına yerinde olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki dayanıklı mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Fasılaştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birbunca antraktç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hava, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Söz Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en hoş yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğnöbettirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık kadar madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere rahatlık ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve madun başlangıçlıklarımızda mutlaka hedef anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara mideerik karşı âlâ bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı anlatım edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka başlangıçlık etiketlerinden henüz büyük başüstüneğu midein bir sayfanın hamur asıl başlangıçlığının anlaşılması konusunda dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu madun başlangıçlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve başka madun başlangıçlıklar ise gene güzel bir hiyerarşide geçmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Sili Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir kod kuruluşsı namına şerif ve rahatlık taranabilir bir kod kuruluşsı ile karşıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Konu Yolı Nedir, Nite Zaitrılır
Konu gayretı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene kadar geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Konu gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Yolı Niye Önemli?
Öncelikle site gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz ziyade çağ kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O çağ takkadak temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci doğrultuında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu nöbetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, az kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde hareket etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birbunca dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüksek trafiğe sargılı az izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, az genel ağ kontaksına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise mideerik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa gayretımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Aksi halde fayda beklerken muhatara rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, zaruri alanlarda ülke meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçâlâ semtıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince bayağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük yürekğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Eke mideerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük duhulinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar geçen süre içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen süre içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği midein ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ algılanmasını ve kontrol sonuçlarında güzel indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, güzel sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına minval harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duygulu ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en büyük hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en büyük nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dhuzurüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir diğer bileğnöbetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim laf olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler midein tehlike arz etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başlangıçkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en büyük ve kritik teltik burada başlangıçlıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, yoğun ve kalitesiz sava sitelerinden tuzakınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan kontaklar namına, birinci sınıf ve gündeş mideerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has kuruluşsı olması dolayısıyla, projeye özel çtuzakışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çtuzakışma düşünceı oluşturarak, nöbetlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, güzel ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri şık çtuzakışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir